İşler Kitabevi İş Başvurusu

İşler kitapevi, Kitapsite yayın dağıtım kırtasiye pazarlama ticaret A.Ş. ismi ile kitap ve kırtasiye piyasasında adından sıkça söz ettiren İşler, sınava hazırlanan milyonlarca öğrencinin ilk durağı olmaktadır. Lise kitaplarından ortaokul kitaplarına, üniversite kitaplarından KPSS hazırlık sınavları için hazırlanan kitaplara kadar her yaşa ve ihtiyaca uygun içerikler ile İşler Kitapevi sektörde aranan kan olmuştur. Hızlı kargo, iade ve değişim, orijinal ürünler, güvenle teslimat ve telefon da müşteri hizmetleri ile dev bir markanın doğuşunu görebilirsiniz. Perakende zincirinden sınav kitaplarına yönelik çalışmalara 12 den fazla şehir ve 20 den fazla şubesi ile İşler Kitapevi kaliteli ürünleri sizlere zamanında teslim edecek altyapıya sahiptir. Farklı ödeme seçenekleri, yurt içi ve yurt dışı sevkiyat kapasitesi, geniş ürün yelpazesi ve detaylı ürün bilgisi ile Ostim merkezde büyük bir işletmenin kabiliyetlerine şahit olabilirsiniz.

Kitapisler.com web sayfasında hizmet veren İşler Kitapevi, visa ve mastercard kredi kartları ile ödeme seçenekleri sunduğu sitesinde üye olarak üyelik işlemleri ile alışverişinizi sağlayacak güvenli bir sisteme sahiptir. 09.00 – 22.00 saatleri arasında online olan müşteri hizmetleri ile site içerisinde mesaj ile yardım alabilirsiniz.

KPSS, ALES, YDS, DGS, YGS ve LYS sınav kitapları ile Lisa, Ortaöğretim ve İlköğretim ders kitapları satışı yapan İşler kitapevinde satış temsilcisi olabilirsiniz. Şube müdür, bölge müdür gibi üst düzey yönetici olabileceğiniz gibi müşteri temsilcisi olabilir telefonda veya internet başında İşler Kitap evi müşteriler ile ilgilenebilirsiniz. Bunun yanı sıra idari hizmetler, muhasebeci, şoför ve taşıyıcı elaman olarak ta rahatlıkla istihdam edilebilir ve İşler ailesine siz de dahi olabilirsiniz.

İşler Kitabevi İletişim Bilgileri
Adres; Karanfil Sokak No: 23 Kızılay – Ankaraİşler Kitabevi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İşler Kitabevinde kariyer yapabilirsiniz. İşler Kitabevi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ