İslahiye Devlet Hastanesi İş Başvurusu

İslahiye Devlet Hastanesi 1953 yılında inşaatı tamamlanmış olup, 1958 yılında ise ilçe merkezine ait bir sağlık ocağı kuruluşu olarak hizmete açılarak faaliyetlerine başlamıştır. Geçen zaman içerisinde ilçe merkezine ait insanlara sağlık alana dayalı hizmetler sunan kuruluş, 1981 senesinde 25 yataklı bir sağlık merkezine dönüştürülerek faaliyetlerine başlamıştır. Hizmetin artış göstermesiyle birlikte hastaların yoğun bir şekilde hastaneyi ziyaret etmesi yönetimi harekete geçirmiş olup, alınan destekler neticesinde 1988 yılında ek bina yapımına başlanarak 1990 senesinde bitirilip eski binaya ek olarak yapılan 4 katlı yeni sağlık binasıyla hizmete açılmıştır. 2004 senesinde diyaliz hastalarının yoğun talebi üzerine açılan Döndü Öztürk Diyaliz Merkezi ile sağlık hizmetlerini daha da güçlendiren kuruluş 2005 senesinde ise Kalite Yönetim Sitem Belgesi adı altında K-QTSE-İSO-EN 9000 Belgesine sahip olmuştur.

Kurulduğu günden bu yana sürekli halkın hizmetinde olan devlet kuruluşu bugünkü ismiyle İslahiye Devlet Hastanesi olarak günümüzde sağlık alanına dayalı hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Profesyonel ve alanında uzman doktor kadrosu ve asistanları ile insan sağlığına yönelik yapılan hizmetler neticesinde sürekli hastalar tarafından memnun kalınan bir hastane olarak görevlerini sürdürmektedirler. Son teknoloji tıbbi cihazların yer aldığı hastane binasında aynı zaman’da çok sayıda farklı alanlara yönelik personel istihdam görmektedir. Yılın belirli zamanlarında sürekli olarak personel alımı yapan hastane bu sayede birçok kişiye de istihdam sağlamaktadır.

İslahiye Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Erenler Mah.Kırmıtlı Mevkii İslahiye Gaziantep

İslahiye Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
İslahiye Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. İslahiye Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ