İskenderun Yeni Devlet Hastanesi İş Başvurusu

İskenderun Devlet Hastanesi ilk olarak 1968 yılında SSK Hastanesi olarak görevlerini başlamış ve bu doğrultuda o zamanın şartlarına göre çok daha iyi hizmet vermek için elinden gelen tüm çabaları sarf etmiştir. Hastanenin her geçen sene daha da ilgi görmesi ve bu duruma dayalı olarak büyüme isteğine karşın yapılan gerekli başvuru neticelerinde hastanenin kapasitesi 1992 senesinde arttırılarak şehir halkına daha fazladan hizmet sağlanmaya başlanmıştır. Kalitesinden ödün vermeyen İskenderun Devlet Hastanesi, 2005 senesinde daha da büyümeye gitmiş ve adını İskenderun Körfez Devlet Hastanesi olarak değişmesine karar verilmiştir. Kurulduğu günden günümüze kadar hep aynı istikrarlı ilerleyiş ve kaliteli hizmet sunan hastane bünyesi A Blok ile başlamış oldukları sağlık hizmetlerine yönelik işleyişleri ile 24 Mayıs 2011 tarihinde B Blok’un da faaliyete girmesiyle daha da büyük bir bünyeye sahip olarak İskenderun halkına sağlık alanına dayalı daha fazla hizmet sağlamaya başlamıştır.

Sürekli büyüme ve ilerleme gayretinde olan hastane bünyesi buna takriben 25 Mayıs 2011, yani B Blok binasının faaliyete geçmesinden bir gün sonrasında ise poliklinik hizmetlerini de aktif bir hale getirerek insanların tüm sağlık ihtiyaçlarına dayalı hizmetlerinin görülmesini sağlamıştır. Günümüze kadar isim değişikliği ve büyümeler ile gündeme gelen İskenderun Devlet Hastanesi birçok kişiye istihdam sağlamış ve bu alanda ülke ekonomisine de oldukça katkılarda bulunmuş olan bir kurumdur.

İskenderun Yeni Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Dumlu Pınar Mah. İskenderun Hatay

İskenderun Yeni Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
İskenderun Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. İskenderun Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Emre dedi ki:

    Merhaba hastaneye temizlik görevlisi hademe alımları yapıyor musunuz yapıyorsanız nereye başvurmak gerekir cevap verirseniz memnun olurum emre ben

  2. nuray dedi ki:

    iskenderun da yaşıyorum. yeni devlet hastanenizde laboratuvar teknikeri olarak çalışmak istiyorum. bölümümü dereceyle bitirdim. stajımı sakarya eğitim araştırmada tamamladım. laboratuvar cihaz kullanımım iyi.

  3. Nazan ince dedi ki:

    Bilgisayar ve muhasebe sertifikam var hastanede calismak istiyorum bir turlu is basvurusu yapamadim ilgilenirseniz sevinirm

BİR YORUM YAZ