İskenderun Denizcilik İş Başvurusu

İskenderun Denizcilik faaliyetlerine 2012 senesinde başlayarak Türkiye’deki denizcilik sektörüne hali hazırda elinde bulunan materyaller doğrultusunda işleyişlerine başlamıştır. Günümüzde toplam’da 27.000-53.500 DWT Bulk Carrier gemileri ile bir filo kuran İskenderun Denizcilik, bu alanda yüksek potansiyel göstererek denizcilik sektörünü Türkiye’de temsil eden önemli bir kuruluşa sahip olmuştur. Sadece uluslara arası sularda faaliyet göstere İskenderun Denizcilik, denizcilik sektöründe ülkemizin en gelişmiş filosuna ve önemli bir firma olarak Türkiye’nin en nadide şirketlerinden biridir. Daima kaliteli işleyişleri ile anılan İskenderun Denizcilik, bu kapsamda müşterilerinin tüm işlerini zamanlı ve tam bir güvenlik çemberi altında sürdürmekte olup, memnuniyet derecesini sürekli en üst safhada tutmaktadır.

Gücünü her daim güvenilir, uzman ve alanında tecrübeli personellerinden alan İskenderun Denizcilik bu kapsamda sürekli olarak personellerine denizcilik konusunda eğitim vermekte olup, her birinin alanında uzman ve tecrübeli bir personel olmasını sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve istikrarlı büyüme aşamasıyla faaliyetlerini sürdüren İskenderun Denizcilik, geleceği yansıtan misyon değerlerini ve vizyonu çatısına sürekli bağlı kalarak hedeflerinden şaşmadan mükemmelliği sunmaktadır. İnsan faktörünü daima ön planda tutan ve sürekli bu alana yönelik faaliyet konseptini sürdüren İskenderun Denizcilik bünyesinde birçok kişiye istihdam sağlamaktadır. Bunun yanı sıra belirli dönemler içerisinde sürekli olarak yeni personel ihtiyacına cevaben personel ilanı veren İskenderun Denizcilik, aynı zaman’da ülke ekonomisine de ciddi katkılarda bulunmaktadır.

İskenderun Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres; İskenderun Shipping Ltd. Atatürk Mh. Ataşehir Blv. Ata Çarşı Kat: 4, No: 51-52 PK: 34758 Ataşehir / İstanbul

İskenderun Denizcilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İskenderun Denizcilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. İskenderun Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
  1. merhabalar ben ömeryeterlilik usta makina tayfası torna okjijen elektirik gazaltı var çalışdıgım firmalar ince denizcilik ulusoy denizcilik efemay denizcilik nismar denizcilik şu an iş arıyorum fitter olarak saygılarımla

  2. sinan baltacı dedi ki:

    İyi günler gemi cüzdanı cikardım. Yagcı olarak bütün sevtikslarım tamdır. Sadece vardıya tutma sevtikssi için iki ay gemide calişmak gerekir. Tanker ve svı gaz sevtikalarıda aldım.

  3. metin dedi ki:

    sizinle birlikte calısmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz gemi cüzdanım var yeterliliğim aşçıyım..

  4. Tahsin geç dedi ki:

    Mrb ben Tahsin geç guverte roslomosu 207 yılından beri gemilerde çalışıyorum suan hazırım

BİR YORUM YAZ