İskenderun Demir Çelik İş Başvurusu

Erdemir Grubu tarafından 1970 yılında kurulan İskenderun Demir Çelik, uzun süreli ürün üretim kapasitesi ve ülkenin en büyük entegre demir ve çelik fabrikası olarak toplam’da 16.750.000(milyon) km2 alan üzerine kurulan dev bir tesis çatısı altıda faaliyetlerini günümüze kadar sürdürmeye devam etmektedir. İskenderun Demir Çelik yıllık bazda aldığı 3,5 milyon tonluk sıcak hammadde ile Türkiye’nin en uzun ve yassı ürün üretimi yapan ilk ve tek entegre tesisi olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bunun yanı sıra 1975 senesinde yıllık bazda 1,1 milyon ton değerinde çelik blum üretim kapasitesini bünyesine katan İskenderun Demir Çelik, aynı zaman’da 2,2 milyon ton yıllık üretim hacmi ile 1985 yılından bu yana lider bir faaliyet sürdürmektedir.

Türkiye’de birçok müşterisinin yanı sıra aynı zaman’da Orta Doğu ve Güney Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat sergileyerek bu alanda da Türkiye’nin gururu olmakta. 2008 senesinde MDY yani Modernizasyon ve Dönüşüm Yatırımları adı altında başlattığı yassı ürün üretimi ile de Türkiye ve dünya’da oldukça büyük bir üne sahip olmuştur. Çelik sektöründe ülkenin en iyi üretim markası olarak faaliyetlerini sürdüren İskenderun Demir Çelik, her sene farklı alanlara dayalı birçok personel istihdam ederek çok sayıda kişiye iş imkânı sunmaktadır. Bu başarısı ile ayrıca Türkiye’ye ekonomik alanda da katkı sağlamaktadır.

İskenderun Demir Çelik İletişim Bilgileri
Adres; Karşı Mahalle Şehit Yüzbaşı Ali Oğuz Bulvarı No:1 Payas / Hatay

İskenderun Demir Çelik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İskenderun Demir Çelik firmasında kariyer yapabilirsiniz. İskenderun Demir Çelik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ