İsfalt İş Başvurusu

İstanbul Asfalt Fabrikaları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi açılımıyla da bilinen İSFALT, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iktisadi teşekküllerinden bir tanesidir. 1986 tarihinde kurulan İSFALT, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin ve İstanbul ilçe belediyelerinin asfalt ihtiyacını karşılamak amacını taşımaktadır. Şehrin tüm asfalt ihtiyacını İstanbul’un her iki yakasında kurduğu fabrikalarında yapmakta olduğu üretimle karşılayan İSFALT, aynı zamanda asfalt sektörüne danışmanlık hizmetleri de vermektedir. İstanbul’un büyümesine paralel olarak kendisini sürekli yenileyen İSFALT, 2000’li yıllardan itibaren Türkiye’nin en büyük 500 sanayi firması içerisinde yer almayı başarmıştır. 2005 yılı itibariyle Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu sıralamasında kamu kuruluşları arasında 11. Geneldeyse 293. Olan İSFALT, 2006 yılında büyük bir sıçrama yaparak en büyük 500 sanayi kuruluşları listesinde kamu kurumları arasında 10. Genelde 255. Sıraya yükselmiştir.

Üretim ve performans rakamları bakımından sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın en büyük şirketleri arasında yer alan başaran İSFALT, araştırma ve geliştirme çalışmalarına Büyük bir titizlikle sürdürmektedir. Şirket Ar-Ge çalışmalarını TÜBİTAK, Üniversiteler, Kara Yolları Genel Müdürlüğüyle birlikte yürütmekte ve geliştirdiği tüm yeni projeleri toplum hizmetine sunmaktadır. Ulusal kaynakları verimli bir biçimde kullanarak ürettiği tüm ürün ve hizmetlerle güvenli sürüşün markası olmayı misyonu olarak belirleyen İSFALT, asfaltın olduğu her yerde kalitesi, hızı ve bilgi birikimiyle var olmayı vizyonu olarak benimsemiştir. İSFALT değerleri, liderlik, güven, hız, verimlilik, işbirliği, inovasyon olarak sayılabilir.

İsfalt İletişim Adres Bilgileri
İsfalt Habibler Fabrikası; Habibler Mah. 34270 Sultangazi İstanbul
İsfalt Mahmutbey Fabrikası; Hacı Bostan Mevkii Mahmutbey Köyü Nuh Beton Yanı Bağcılar İstanbul
İsfalt Ümraniye Fabrikası; Hekimbaşı Mah. 34766 Ümraniye İstanbul
İsfalt Aydınlı Fabrikası; Karatepe Mevkii Patlayıcılar Yolu İstaç Karşısı Aydınlı Köyü İçmeler Tuzla İstanbul

İsfalt Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İsfalt firmasında kariyer yapabilirsiniz. İsfalt insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Hüseyin Akkuş dedi ki:

    Harfiyat Kamyon şoförüyüm.. Src2_4 ve Psikoteknik belgelerim var..Arnavutköyde ikamet etmekteyim… İsfalt ta çalışmak istiyorum

  2. oğuz kara dedi ki:

    merhaba adım oguz lise mezunuyum 27 yasındayım işe ihtiyacım var numaram 05388934665

BİR YORUM YAZ