İSBAK İş Başvurusu

Trafik ve Sistem Mühendisliği ile Projelendirme ve Uygulama Hizmetleri üzerine gelişimler göstermek ve bu alana dayalı projeler üretmek adına İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 1986 yılında kurulan İstanbul Ulaşım Haberleşme ve Güvenlik Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş (İSBAK) büyük çabalar ile faaliyetlerine başlayarak kuruluşunun henüz ilk yıllarındayken trafik sinyalizasyon alanında İstanbul’da ciddi gelişimler göstererek İBB araçlarına ait bakım/onarım hizmetlerini sürdürerek büyüyen bir şirket olmuştur. Akabinde kuruluş 1995 senesinde ise kendi bünyesinde kurmuş olduğu özel Araştırma ve Geliştirme (AR-GE) Departmanı sayesinde bu alandaki gücünü daha da genişleterek büyük çapta projelere imza atmaya başlamıştır.

Kuruluşundan bu yana hep aynı kalite ve istikrarla büyüme sağlayan İSBAK, trafik sinyalizasyon başta olmak üzere Akıllı Ulaşım Sistemleri alanına kadar birçok benzeri projelerde de çalışmalarını sürdürmektedir. Yılların vermiş olduğu kaliteli işleyiş ve tecrübe dahilinde sürekli işleyiş gösteren İSBAK, bu alanda lider ve tek bir rakibi olmaksızın ülkemizdeki tüm akıllı ulaşım sistemleri ve trafik sinyalizasyon işlerine yönelik çalışmalarını başarılı bir grafik sergileyerek sürdürmektedir. Trafik yönetimine yönelik getirmiş olduğu yenilikçi ve çağdaş çözümleriyle dünya’ya da adını duyuran İSBAK, Türkiye’nin alanında işleyiş gösteren tek markası olarak yoluna devam etmektedir. Birçok personelin istihdam gördüğü İSBAK çatısı altında ayrıca her sene farklı aralıklarla personel alımları yapılmaktadır. Ülkeye hizmet sunduğu gibi aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça yüksek katkılarda bulunmaktadır.

İSBAK İletişim Bilgileri
Adres; Seyrantepe mah. Cendere Cad. No:56 Kağıthane İstanbul

İSBAK Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İSBAK firmasında kariyer yapabilirsiniz. İSBAK insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. asiye öz dedi ki:

    BEN EYÜP YEŞİLPINAR DA OTURUYORUM TEMİZLİK VE ÇAYCILIK İŞLERİNE AİT BÖLÜMLER DE ÇALIŞMAK İSTİYORUM İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM

  2. zühtü kurumeşe dedi ki:

    05374400137

  3. Mesut Yaman dedi ki:

    İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmekteyim. Çok değerli Kurumunuzun kadrolarında yer alarak, hizmet vermek istiyorum. Ehliyet ve SRC belgeleri sahibiyim. Teşekkürler.

BİR YORUM YAZ