İsa Alataş Tıp Merkezi İş Başvurusu

Son teknolojiye sahip laboratuarlarıyla İsa Alataş Tıp Merkezi, hekimlerin tanı koymasını kolaylaştırıcı ve tanı koyulmasına yardımcı ünitelere sahiptir. İsa Alataş Tıp Merkezinin son teknoloji laboratuarlarında ve radyoloji ünitelerinde biyokimya ve hormon tetkik çalışmaları yürütülmektedir. Tıp merkezinin radyoloji ünitesinde 4 boyutlu ultrason, bilgisayarlı spiral tomografi, renkli doppler, kemik dansitometri, panoromik diş röntgeni, ilaçlı film, mamografi, röntgen çekimleri yapılmaktadır. Adananın Yüreğir ilçesinde kurulu olan hastane, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Dermatoloji, Psikiyatri, İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göz Hastalıkları, Üroloji, Nöroloji, Radyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Acil servis birimleriyle hizmet vermektedir.

İsa Alataş Tıp Merkezi, kalite politikasını çağdaş bilgi ve yüksek teknolojiyi kullanıp uluslararası ve ulusal standartlarda sağlık hizmeti veren, hasta ve hasta yakınlarını anlayan, dinleyen ve beklentilere en uygun çözümler geliştiren, dürüst, kalite bilinci gelişmiş, hızlı, güvenilir hizmetler sunan, dost olarak bilinen referans bir hastane olarak belirlemiştir. İsa Alataş Tıp Merkezinin vizyonu, tüm branşlarda hizmet veren, çağdaş bilgiyi ve yüksek teknolojiyi kullanan, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, güvenilir, hasta memnuniyetini ön planda tutan, haklın sempatisini kurumsal kimliğe dönüştüren, kolay ulaşılır bir hastane olmak olarak belirlemiştir. İsa Alataş Tıp Merkezinin misyonu, güler yüzlü, deneyimli uzman kadrosuyla hasta haklarına saygılı, etik değerlere bağlı, sağlık alanında geliştirilen son teknolojileri takip eden, yaşam kalitesini sürekli yükselten, kaliteli, hızlı ve ekonomik sağlık hizmeti sunmak olarak belirlemiştir.

İsa Alataş Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Selahattin Eyyubi Mah. 75. Yıl Cumhuriyet Bul. No: 5/A Yüreğir ADANA

İsa Alataş Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İsa Alataş Tıp Merkezi firmasında kariyer yapabilirsiniz. İsa Alataş Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Esma Rümeysa ALNIKIZIL dedi ki:

  Sağlık meslek lisesi mezunuyum hemşirelik bölümü okudum 5 sertifikalarım var adana yüreğir de oturuyorum evliyim çalışmaya çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun.

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba İsa Alataş Tıp Merkezi iş başvurusu yapmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayarak ilgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz.

 2. Nafis kara dedi ki:

  Ben uzatıyorum gercubelı tüm bana işverin

  1. ihsan dedi ki:

   Aranal

 3. hatice dedi ki:

  19 yil hastanelerde sekreterlik yaptim suan ise cok ihtiyacim var yuregirde oturuyorum evliyim bir kizim var yardimci olursaniz cok sevinirim 05422092528

 4. hatice tekinalp dedi ki:

  ben 19 yıldırım hastanelerde sekreterlik yaptım 10 parmak bilgisayar kullanıyorum lutfen boştayım iş arıyorum evliyim 1 kızım var işe çok ihtiyacım var 05422092528

BİR YORUM YAZ