İsa Alataş Tıp Merkezi İş Başvurusu

Son teknolojiye sahip laboratuarlarıyla İsa Alataş Tıp Merkezi, hekimlerin tanı koymasını kolaylaştırıcı ve tanı koyulmasına yardımcı ünitelere sahiptir. İsa Alataş Tıp Merkezinin son teknoloji laboratuarlarında ve radyoloji ünitelerinde biyokimya ve hormon tetkik çalışmaları yürütülmektedir. Tıp merkezinin radyoloji ünitesinde 4 boyutlu ultrason, bilgisayarlı spiral tomografi, renkli doppler, kemik dansitometri, panoromik diş röntgeni, ilaçlı film, mamografi, röntgen çekimleri yapılmaktadır. Adananın Yüreğir ilçesinde kurulu olan hastane, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Dermatoloji, Psikiyatri, İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göz Hastalıkları, Üroloji, Nöroloji, Radyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Acil servis birimleriyle hizmet vermektedir.

İsa Alataş Tıp Merkezi, kalite politikasını çağdaş bilgi ve yüksek teknolojiyi kullanıp uluslararası ve ulusal standartlarda sağlık hizmeti veren, hasta ve hasta yakınlarını anlayan, dinleyen ve beklentilere en uygun çözümler geliştiren, dürüst, kalite bilinci gelişmiş, hızlı, güvenilir hizmetler sunan, dost olarak bilinen referans bir hastane olarak belirlemiştir. İsa Alataş Tıp Merkezinin vizyonu, tüm branşlarda hizmet veren, çağdaş bilgiyi ve yüksek teknolojiyi kullanan, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, güvenilir, hasta memnuniyetini ön planda tutan, haklın sempatisini kurumsal kimliğe dönüştüren, kolay ulaşılır bir hastane olmak olarak belirlemiştir. İsa Alataş Tıp Merkezinin misyonu, güler yüzlü, deneyimli uzman kadrosuyla hasta haklarına saygılı, etik değerlere bağlı, sağlık alanında geliştirilen son teknolojileri takip eden, yaşam kalitesini sürekli yükselten, kaliteli, hızlı ve ekonomik sağlık hizmeti sunmak olarak belirlemiştir.

İsa Alataş Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Selahattin Eyyubi Mah. 75. Yıl Cumhuriyet Bul. No: 5/A Yüreğir ADANA

İsa Alataş Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İsa Alataş Tıp Merkezi firmasında kariyer yapabilirsiniz. İsa Alataş Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nafis kara dedi ki:

    Ben uzatıyorum gercubelı tüm bana işverin

BİR YORUM YAZ