İrmet Hospital İş Başvurusu

2003 senesinde Özel Çerkezköy Hastanesi olarak kurulan 2014 yılında İrmet Hospital adı ile yeniden hizmet vermeye başlayan hastane, estetik cerrahi alanından tutun da kalp ve damar cerrahisi, beyin ve sinir cerrahisi, kardiyoloji gibi alanlarda da eksiklerini tamamlayarak sağlık alanında kaliteyi yukarılara taşımıştır.

İnsanlar için sağlıktan büyük zenginlik yoktur. Sözünü kendisine ilke edinen bu hastanede bakımda kaliteyi temel alarak hasta memnuniyetini en üst seviyede tutmak esas alınmıştır. Çerkezköy İrmet ve Çorlu İrmet olmak üzere iki hastane mevcuttur. Her alanda uzman kadrosuyla adından söz ettiren hastanede kadın hastalıkları ve doğumdan tutunda çocuk sağlığı ve hastalıkları, genel cerrahi, dahiliye, ortopedi ve travmatoloji, kulak burun boğaz , üroloji, nöroloji, dermatoloji, ağız ve diş sağlığı, beslenme ve diyetisyen,psikoloji gibi çeşitli birimler bulunmaktadır.

İrmet Hospital aynı zamanda kapalı alan korkusu yaşayan hastalar için MR sistemine de sahiptir. Sağlık Bakanlığının yapmış olduğu hizmet standartları değerlendirmesi neticesinde 100 üzerinden 98 alarak Trakya’nın en iyi ve en kaliteli hastanelerinden birisi olmuştur. İrmet Hospital hastanesinin insan kaynakları bölümünden iş başvurusu da yapmanız mümkündür. Kişisel bilgilerinizi girdikten sonra yabancı dil bilgileriniz, eğitim bilgileriniz ve iş tecrübelerinizi, referanslarınızı girerek de başvuru yapabilirsiniz. Hastanenin kendi sayfasında online hizmetler bölümünde bu hastanede doğan bebekleri, laboratuvar sonuçlarını öğrenmeniz mümkün olduğu gibi online randevu almanız da mümkündür.

İrmet Hospital İletişim Bilgileri
Adres; Namık Kemal Bulvarı No: 17-21 Çerkezköy / Tekirdağ

İrmet Hospital Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İrmet Hospital firmasında kariyer yapabilirsiniz. İrmet Hospital insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Birgül dedi ki:

    Hasta kayıt işlem vb.işlemler yapabilirim.bilgisayar egzel gibi kurs belgeleri de var

  2. Birgül dedi ki:

    Mrhb.ben lise mezunuyum çerkez köyde otrym 1989 luyum .daha önce muhasebe ve markette kasiyer olarak istnblda çalışıyordum.

BİR YORUM YAZ