İrfan Koleji İş Başvurusu

İrfan Koleji 55 yıllık tecrübesi ile ülkemizde eğitim alanına dayalı birçok projede yer alan İLİM YAYMA VAKFI tarafından 1998 yılında ilk olarak Ümraniye Alemdağ Caddesi’nde İlk Öğretim üzerine faaliyetlerine başlamıştır. İlk sene içerisinde gelen başarılı yükseliş ile 1999 senesinde yabancı dil ağırlıklı olarak ders planlarını değiştirerek eğitim alanında bir sükse yaratan kolej, 2005 senesinde Anadolu Lisesi öğretimleri üzerine de projelendirilip faaliyetlerine devam etmiştir. Gelecek nesillerin daha iyi bir geleceğe hazırlamak amacıyla diğer eğitim anlayışlarından çok daha farklı modern bir kampus içerisinde faaliyet gösteren İrfan Koleji, 2007-2008 yılında ise eğitimin ana temelini oluşturmak adına Anakent’te bulunan yeni Anaokulu öğretim alanını da faaliyete sokarak istikrarlı bir biçimde işleyişine devam etmiştir.

Sevgi ve saygıya dayalı olarak öğrencilerini bu ana prensip üzerinden derse eğilimli ve ders işlerken öğrencilerin performansını arttıracak sosyal faaliyetler üzerine de olanak sunmuştur. Son teknoloji cihazlar ile donatılmış okul bünyesinde ayrıca laboratuvar ve farklı bilim odalarına da sahip olmaktadır. Kurulduğu günden bu yana Türkiye eğitim şartlarının çok daha üstünde bir eğitim-öğretim imkânı sunan İrfan Koleji bu doğrultuda birçok mezun vererek günümüzde önemli şirketler bünyesinde yer alan uzmanlar, doktorlar ve diğer alanlara dayalı faydalı bireyler yetiştirmiştir.Her sene yeni öğrencileri bünyesine katarak farklı ders metotları uygulayan okul bünyesi gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

İrfan Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Atakent Mah. Atakan Cd. No:13 Ümraniye İstanbul

İrfan Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İrfan Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. İrfan Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ