İrenbe İş Başvurusu

İrenbe 1983 yılında Kadın Sağlığı ve Gebelik üzerine sağlık alanına dayalı olarak faaliyetlerine uzman ekip kadrosu ile başlamış ve günümüze kadar sürdürülebilen bir marka niteliği kazanarak insan sağlığını ön planda tutacak projelere imza atmıştır. Yıllardır başarılı bir biçime performans sağlayan ve alanında uzman bir kadroya sahip olan İrenbe, oluşan başarıların ardından 1998 yılında ilk özel Tüp Bebek Merkezi’ni kurarak bir ilke daha imza atmış ve bu alanda öncü bir yapıyla işleyişlerine devam etmiştir. Tamamı kadın sağlığı ve gebelik alanında uzman doktorlar ile bir bütün olarak halkın sağlığı için temel düzeyden en üst düzey muayene ve tüm sağlık ön aşamalarını yerine getirerek hastalarının daha stabil ve rahat bir şekilde tedavi görmesini sağlamaktadır.

Kurumsal bir kimlik çerçevesinde sunmuş oldukları başarılı sağlık hizmetleri neticesinde büyük bir kitle yakalayan İrenbe sağlık binası her sene yeniden tasarlanarak insanların daha ferah ve daha rahat bir ortamda tedavi ve muayene gibi sağlık hizmetlerinden faydalanmalarını sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite e özveri içerisinde faaliyetlerini sürdüren hastane bünyesi son teknoloji cihazlar ile donatılmış olup, uzman doktorlar dışında aynı zaman’da profesyonel bir sağlık personeli kadrosuna sahiptir. Birçok kişiye istihdam sağlayan hastane bünyesi aynı zaman’da ülkenin gelişmesi adına sürekli olarak ülke ekonomisine de destek olmaktadır.

İrenbe İletişim Bilgileri
Adres; Talatpaşa Bulvarı 1436 Sok No:6 35220 Alsancak, İzmir

İrenbe Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İrenbe’de kariyer yapabilirsiniz. İrenbe insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ