İreks İş Başvurusu

İreks markasının temelleri 1866 yılına kadar dayanmakta olup, önceleri farklı sektörlerde faaliyet göstermiş ve günümüzde de olduğu gibi birinci sınıf fırın mamulleri bileşenleri üzerine işleyiş göstermiştir. Dünyaca ünlü bir marka yapısına sahip olan İreks, çeşitli yaratıcı fikirler doğrultusunda çok sayıda ürün yelpazesi ile dünya genelinde yer alan 90 ülkede fırıncılık ve pastacılık alanında birçok ürün hizmetinde bulunmaktadır. Büyük bir kitleye sahip olan İreks, sürekli yeni fikirler geliştirerek hem ürün markasını hem de ürün çeşitliliğini yukarıya taşıyarak birçok öncü başarıya imza atmıştır. Aynı zaman’da bu alana dayalı olarak danışmanlık hizmetleri de sunan İreks, tam anlamıyla profesyonel bir çatı altında kurumsal bir nitelik taşıyan markası ile dünyanın en seçkin markası olarak yoluna devam etmektedir.

Fırın mamulleri ve pastacılık alanında vermiş oldukları başarılı hizmetler ile dünyaya nam salan bir kalite sunan İreks, bünyesinde 3.000’e yakın çalışanı ile dev bir ağ kurmuş ve bu doğrultuda 30 farklı ülkeden 400’den fazla yüksek nitelikli pasta ve ekmek ustasını bünyesinde barındırarak dev bir yapıya sahip olmuştur. Son teknoloji ısıtma cihazlarına sahip ve üstün modern mimari dev üretim tesislerinde Türkiye başta olmak üzere 90 farklı ülkede hizmet veren İreks, bu alanda öncü ve lider bir konumda olarak dünyaya muhteşem tatlar sunmaktadır. Bünyesinde barındırdığı binlerce kişiye istihdam sağlayarak dünya ekonomisine de yön vermektedir.

İreks İletişim Bilgileri
Adres; Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi İsmet Paşa Mahallesi 4. Sok. No: 5 59510 Kapaklı / TEKİRDAĞ

İreks Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İreks firmasında kariyer yapabilirsiniz. İreks insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. zühtü kurumeşe dedi ki:

    esenyurtta oturuyom soforluk işine basvuruyom yada baska iş yaparım
    05374400137

BİR YORUM YAZ