İpekyolu Kızıltepe Hastanesi İş Başvurusu

Özel İpekyolu Kızıltepe Hastanesinin hikayesi, İlk 2005 yılında Özel Sevgi Tıp Merkezi adı altında Mardin merkez’de kurularak bölge halkının sağlık sorunlarına karşı hizmetini üstlendi. Sürekli tercih edilerek hastalar tarafından ziyaret edilen hastanenin durumu hakkında yeni fikirler ortaya çıktı ve bu fikirler doğrultusunda kararlar alınarak yeni ve tam donanımlı bir hastane kurulmasına karar verildi.

Nüfus yoğunlu üzerinde çalışmalar üreten hastane yönetimi, aynı zamanda diğer yüksek alanlarda yaptıkları araştırmalar sonucu yeni hastanenin Mardin’in Kızıltepe ilçesinde kurulmasına karar verildi. 2008 yılında hastanenin kurulacağı yerin tespit edilmesiyle gerekli tüm izinler için başvurular başlatılmış fakat belediye tarafından izin verilmemiştir. Daha sonra üzerinde durulan proje Ekim 2008’de hastaneye ön izin verilmesi ile bekletilen hastane projesi hayat geçti. 1 ay sonra temeli atılan hastane, 11/11/2010 tarihinde hasta kabul işlemlerini aktif ederek yöre halkına hizmet vermeye başlamıştır. Hedef kitlesi yöre nüfusu bazında yaklaşık 450-550 bin kişilik bir yapıya sahiptir.

Kurulduğu ilk günden bu yana aynı hevesle, kalite, özgüven, güler yüz ve uzman personelleri ile daima yöre halkının beğenisini toplamış aynı zamanda merkezi olan Mardin’den de hasta ziyaretçilerinin yüksek olduğu bilinmektedir. Yıllardır kaliteden ödün vermeden ilk günkü gibi hizmetine devam etmekte olan Kızıltepe İpekyolu Hastanesi ziyaretçi kabulüne son hız devam etmekte ve yeni projeler için sürekli Ar-Ge çalışmaları yapmaktadır.

İpekyolu Kızıltepe Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk mahallesi Nusaybin Caddesi Şenyurt Kavşağı No:3 Kızıltepe Mardin

Tel: 0 482 313 56 56

E-posta: info@ozelipekyoluhastanesi.com

İpekyolu Kızıltepe Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İpekyolu Kızıltepe Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. İpekyolu Kızıltepe Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. eşref kiliç dedi ki:

    yeterki durust OL

BİR YORUM YAZ