İpekyol İş Başvurusu

En fazla arzu edilen kadın giyim aksesuarlarını ve ürünlerini tasarlayan, modern kadının yaşam tarzına ilham veren, yurt dışı ve yurt içindeki mağazalarında farklı bir alışveriş deneyimi yaşatan, çok uluslu bir marka olma hedefinde ilerleyen İpekyol grubu 1986 yılında kuruldu. O zamanda bu yana İpekyol, yüksek kalitede ürünler üretmenin yanında, yaygın bir zincir mağazalaşmanın da etkisiyle Türkiye’de en hızlı kabul edilen ve pazardaki yerini en kısa sürede sağlamlaştıran markalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. İpekyol, Machka ve Twist markalarıyla 130’un üzerinde mağazasında yüz binlerce kadının değişik beğenilerine seslenen Miroglio & Ayaydın Grup, Türk hazır giyim sektöründe köklü ve saygın kuruluşlardan bir tanesidir. İpekyol elde ettiği başarılarına 1997 yılında kurduğu, alternatif ve genç giyinmeyi seven kadınlar için hazırlanan Twist markasını kattı. Firma 2004 yılında üçüncü markası olan Machka’yı hayata geçirdi ve dünya çapında tanınan moda tasarımları Ece – Ayşe Ege/Dice Kayek ile başarılı bir işbirliği kurdu.

2006 yılında İpekyol Grubu, Edirne’de 40 bin metre kare arazi üzerine kurulmuş ülkedeki ilk entegre hücresel üretim sistemiyle çalışan kadın hazır giyim fabrikasını hayata geçirdi. Tüm üretimin tek merkez üzerinden gerçekleştiği Edirne tesisleri, İpekyol grubu için kaliteyi ve standartları istikrarlı biçimde güvence altına alan önemli bir hamle oldu. İpekyol tekstil fabrikası, başarılı mimari ve kentsel tasarım alanında 3 yılda bir verilen Aga Khan mimarlık ödülünü Türkiye’ye kazandıran ilk ve tek yapıdır.

İpekyol İletişim Bilgileri
Adres; Bomonti Kazım Orbay Cad. No.35 34381 Şişli/ İstanbul

İpekyol Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İpekyol firmasında kariyer yapabilirsiniz. İpekyol insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ