İpekiş İş Başvurusu

Atatürk’ün talimatıyla Cumhuriyetin ilanından 2 sene gibi kısa bir zaman sonra kurulan İpekiş Mensucat Türk Anonim Şirketi, Bursa yöresinde bulunan ipekböcekçiliği ve koza üretiminin değerlendirilmesi amacıyla faaliyete geçmiştir. Atatürk’ün kendi eliyle temellerini 1 Ekim 1925 tarihinde attığı İpekiş fabrikası, Türkiye Cumhuriyetinin sanayisine öncülük eden ilk fabrikası olarak bilinmektedir. Kurulduğu dönemde anonim şirket mantığıyla kurulan İpekiş aynı zamanda Cumhuriyet tarihinin ilk ihracat yapan firmaları arasında yer almaktadır. 1991 yılında İpekiş firması Tarman Group bünyesine dahil olmuş ve o tarihten beri yünlü sanayide üretim, satış ve pazarlama faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir. İpekiş 2012 yılında kurulan 22 bin metrekare kapalı alana kurulan yeni fabrikasında üretimine devam etmektedir. İpekii’in merkez ve pazarlama ofisleri İstanbul’da Nişantaşı’nda bulunmaktadır. İtalya’da kurulan İpekiş Biella ofisinde 2008 yılından bu yana desen geliştirme, satış ve pazarlama çalışmaları devam etmektedir.

İpekiş firması tasarım, müşteri, trend, kalite odaklı ürünleriyle bir dünya markası olma vizyonunu sürdürmektedir. İpekiş, insana ve çevreye saygıdan ödün vermeden, en yeni teknoloji ve en son moda trendlerini takip ederek, esnek bir üretim anlayışıyla dünya pazarında yer alan İpekiş payını yükseltmek ve iç piyasalarda lider olma misyonu doğrultusunda hareket etmektedir. Yıllık iki buçuk milyon metre karelik bir üretim kapasitesine sahip olan İpekiş, üretiminin yüzde doksanını saf yün, geri kalan yüzde onunda ise yün ve doğal elyaf (keten, kaşmir, bambu, pamuk ve ipek) karışımlıdır.

İpekiş İletişim Bilgileri
Adres; İpekiş Mensucat Türk A.Ş. Demirtaş Organize San. Bölgesi (DOSAB) Mustafa Karaer Cad. No:33 16245 Osmangazi BURSA

İpekiş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İpekiş firmasında kariyer yapabilirsiniz. İpekiş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. melek kaygusuz dedi ki:

    çok acil işe ihticam var geri dönüş yaparsanız çok sevenirim

BİR YORUM YAZ