İpeker Tekstil İş Başvurusu

1800’lerin sonuna doğru Gaffarzade Mehmet Efendi tarafından kurulan firma 1930 yılında İpeker adını almıştır. Bir aile şirketi olan İpeker, bayan dış giyimi ve aksesuarlarına yönelik üretim gerçekleştirmektedir. İpeker’in Bursa’da bulunan fabrikası, apre departmanı, iplik hazırlık, baskı, dokuma, boya, gravür departmanlarıyla tam bir entegre tesis olarak hizmet vermektedir. İpeker ailesi 1800’lü yılların sonunda ipekböcekçiliği üretimi ve ticaretiyle başlattıkları yolculuklarını bugün 3. Ve 4. Kuşaklarının yönetimiyle sürdürmektedirler. 1920 yılı itibariyle ipek böceği üretimini ipek iplik çekim ve tekstüre tesisini kurarak sürdüren İpeker ailesi, 1930 yılında ilk dokuma tesisini kurmuştur. Aradan geçen iki – üç yıllık süreç içerisinde mağazalar açmaya başlayan İpeker Tekstil, 1940 ve 1950’li yıllarda boya ve baskı tesislerini oluşturmuştur. İpeker Tekstil İstanbul’daki ilk mağazasını Beyoğlu semtinde açmıştır.

1995 yılında lamanya Ausburg’da kurulmuş olan İpeker Almanya, firmanın en önemli yurt dışı organizasyonları arasında yer almakta ve Avrupa koleksiyonları büyük oranda burada yapılmaktadır. Aynı zamanda İngiltere, İtalya, Bursa ve İstanbul ofislerinde bulunan kreatörler tarafından üretilen bayan dış giyim koleksiyonları bulunmaktadır. Kendi tasarımlarının ürettiği tasarımlarla dünyanın önde gelen desen stüdyolarıyla da iş ortaklığı yapan İpeker Tekstil desenleri, her yıl dört ana ve on ara grupta hazırlanan koleksiyonlarla dünya modasına sunulmaktadır. Modaya yön veren fikirleri, baskı, dokuma ve boyama koleksiyonlarında hayata geçiren, insana ve çevreye saygılı, üstün ve kaliteli hizmet felsefesini benimseyen firma kendi sektörünün öncü firmalarından bir tanesidir.

İpeker Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Bursa Organize Sanayi Bölgesi Mavi Cad. No:7 16140 NİLÜFER / BURSA

İpeker Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İpeker Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. İpeker Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ