İpana İş Başvurusu

Günümüzde neredeyse herkesin ağzına kalıplaşmış bir marka olan İpana, Bristol-Meyers markası adı altında 1915 senesinde piyasaya sürülerek kısa süre içerisinde milyonlara ulaşmış dev bir diş macunu markasıdır. İstatistik verilerine göre 1936 ile 1945 yılları arasında Amerikan Birleşik Devletlerinde en çok satılan diş macunu markası olarak yıllar boyunca tek başına lider konumda yer almıştır. Geçen zaman içerisinde günümüze kadar birçok farklı diş macunu ürünü ile karşımıza çıkan İpana, diş macununun yanı sıra aynı zaman’da diş fırçası ve alan benzerine yönelik birçok ürün üretimi sergileyerek tüketicilerine daima en iyisini sunmak adına profesyoneller ile çalışmaktadır. 1968 yılına kadar sürdürülen yükseliş performansı Bristol-Meyers markasının aniden üretimi durdurarak İpana’nın sonunu getirmiştir. Bundan bir sene sonra yani 1969 yılında Amerika vatandaşı iki iş adamı sürekli yükselişte olan bu ürünü yeniden canlandırmak adına İpana’yı satın alarak yeniden piyasaya sürseler de başarısız bir gidişat sergileyerek 1973 yılında İpana’nın üretimini yeniden durdurulmasına sebep olmuşlardır.

Geçen zaman içerisinde İpana’nın net olarak bilgilerine ulaşılamazken 1991 senesinde Eczabaşı ve markayı satın alan P&G ile ortak bir üretim ve satış anlaşması gerçekleştirilerek İpana piyasaya yeniden kazandırılmış olup, günümüzde Dünya’nın en çok satan 2 diş macunu markasından biri olarak faaliyetlerine yeniden başlamıştır. Birçok kişiye dünya genelinde istihdam sağlayan İpana, aynı zaman’da Türkiye ekonomisine de büyük katkılar sağlamaktadır.

İpana İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi 17. Cad. No:17 Melikgazi/ Kayseri

İpana Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İpana firmasında kariyer yapabilirsiniz. İpana insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mevlüde Bulut dedi ki:

    İş aryoru kocaeli körfez

BİR YORUM YAZ