İlya Yayınevi İş Başvurusu

İnsan değerlerini ön planda tutmak ve insanların gelişimlerini daha yüksek seviyeye çıkarmak adına projelendirilerek kurulan İlya Yayınevi 1986 yılında başlatılan bu kültürel proje neticesinde büyük aşamalar kaydederek kısa bir zaman zarfında 1990 senesi içerisinde İlya Kitapevi faaliyetlerini başlatarak ülkemizdeki kitap sevgisini aşılayan temel kuruluş unsurlarından biri olmuştur. Göstermiş olduğu büyük başarılar neticesinde 2002 senesinde bir diğer atılımını gerçekleştirerek İzmir Yayın Grubu olarak yoluna devam etmiştir. Kendine ait çeviri ve özgün eserleri içerisinde yer alan şiir, araştırma-eleştirme-inceleme, klasik roman, psikoloji, felsefe, çocuk eğitimi, mitoloji ve tarih, öykü ve 200’den fazla eserleri ile ülkenin geleceğine ışık tutan faaliyetlerini günümüzde de sürdürmeye devam etmektedir.

Aynı zaman’da kendilerine ait özgün ve çeviri halinde yer alan çok sayıda tiyatro eserleri günümüz devlet ve özel tiyatro sahnelerinde canlandırılan eserler içerisinde yer almaktadır. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özverili çalışmaların neticesinde gün geçtikçe büyümeye devam eden ve ülkenin yeni nesillerine ışık tutan bir kuruluş olan İlya Yayınevi’nin asıl amacı bireyleri dünya tarihini, felsefeyi, psikolojiyi ve edebi yöne hitap eden tüm oluşumlardan haberdar etmek ve bilgilendirmektir. Ticari kaygılarını arka planda tutan bir etken ile işleyişlerini sürdüren firma bünyesinde çok sayıda personel istihdam etmekte olup, aynı zaman’da ülke ekonomisine de ciddi destekler veren kaliteli kuruluşlardan birisidir.

İlya Yayınevi İletişim Bilgileri
Adres; Refik Tulga cad. No:11 Çamdibi İzmir

İlya Yayınevi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İlya Yayınevi firmasında kariyer yapabilirsiniz. İlya Yayınevi insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ