İlpea Plastik İş Başvurusu

1960 yılında İtalya’nın Milano şehri yakınlarında bulunan Varese’de kurulan ILPEA günümüzde dünyanın inşaat, beyaz eşya ve otomotiv sektörüne dayalı binlerce çeşit ürün üretimi ile dünya markaları arasında yer alan öncü bir kuruluş markasına sahiptir. Bu 3 ana sektör üzerinden başlattığı faaliyetler doğrultusunda günümüzde dünya üzerinde toplamda 12 farklı ülkede yer alan 29 fabrikasıyla üretimler sergileyen ILPEA, sağlamış olduğu bu üretimler neticesinde sürekli devamlılık arz eden yaklaşık 2000’den fazla müşteri kapasitesine sahiptir. Dev ve öncü bir kuruluş olarak kalite ve özveriden şaşmayarak işleyişlerini en yüksek düzeyde devam ettiren ILPEA bu doğrultuda git gide büyüyerek 2001 senesinde Holmes Grup şirketlerini de bünyesine katmış ve bu isim altında Amerikan Birleşik Devlerinde toplam’da 9 farklı fabrika üzerinden müşterilerine hizmet vermeye günümüzde halen devam etmektedir.

Türkiye’de de plastik sektörüne dayalı olarak %100 ILPEA Grup Şirketleri bünyesine bağlı ILPEA PLASTİK-TR firması 2004 senesinden bugünlere kadar Çorlu’da bulunan fabrikalarında üretimlerini sürdürerek Türkiye ve Avrupa ülkelerine ürün hizmet sunmaya devam etmektedir. Çorlu’da açılan fabrikanın başarı göstermesiyle birlikte 2008’de 2. Fabrikasını Manisa’da, 3. Fabrikasını ise 2013 yılında Eskişehir’de kurarak üretim hacmine güç kazandırmıştır. Üretim yelpazesi içerisinde özelliklede kauçuk, manyetik ekstrüzyon ve plastik maddelerin üretimini sergileyen Türkiye’deki fabrikaları bünyesinde çok sayıda personel istihdam etmektedir. Aynı zaman’da ülke ekonomisine de ciddi katkılarda bulunan bir kuruluştur.

İlpea Plastik İletişim Bilgileri
Adres; HACI SEREMET MEVKII 158 ADA 10 PARSEL VELIMESE / ÇORLU / TEKİRDAĞ

İlpea Plastik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İlpea Plastik firmasında kariyer yapabilirsiniz. İlpea Plastik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ