İlke Hastanesi İş Başvurusu

Son teknolojileri ile donatılan İlke hastanesi İstanbul Yeni Bosna’ da hastalarını ağırlamaktadır. Sahip olduğu hekim kadrosu ile İlke hastanesi son derece popüler olup on binlerce insan için bir şifa ve tedavi kaynağı olmuştur. Acil servis bölümünden Ameliyathaneye, Anesteziyoloji ve Reanimasyon bölümünden Beyin Cerrahisine, Çocuk Hastalıklarından Genel Cerrahiye kadar onlarca farklı poliklinik ve birim bulunmaktadır. İlke hastanesi 60 yatan hasta kapasiteli olup 3 ameliyathane, 3 doğum merkezi, yoğun bakım üniteleri ile birlikte siz değerli hastalarına çare üretmektedir. İlke hastanesi 4500 metre kare kapalı alanda, kantin, santral, güvenlik odaları, ameliyat hane, hasta bakım odaları, refakatçı bekleme salonları gibi tüm aktivitelerin yapılacağı bir mimari yapıda siz hasta ve hasta yakınları için gerekli tüm konforu sağlamaya yönelik bir politika içerisindedir.

İlke hastanesinde istihdam olabilirsiniz, başvuruları ilkehastanesi.com adresinden yapabilirsiniz. İnsan kaynakları politikasına göre İlke Hastanesi Başhekim, Başhekim yardımcısı ve Hastane müdür gibi üst sınıf yönetici kadrosu ile muhasebeci, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, doktor hemşire başhemşire, santral, temizlik işleri, şoför, güvenlik, halkla ilişkiler birimi veya hasta danışmanları istihdam etmektedir. İlke hastanesinde bu meslek gruplarından veya branşlarından birisinden istihdam edilebilirsiniz. Tüm bu meslek grupları ile İlke hastanesi ailesine katılabilir başarılı sağlık sektörü politikasına siz de dâhil olabilirsiniz. Daha fazla başarı, daha fazla çözüm ve ideal sağlık merkezi olma yolunda ciddi mesafeler kasteden İlke hastanesi bu insan kaynakları politikası ile siz değerli personel adaylarını eklemektedir.

İlke Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yıldırımbeyazıt Cad. No:56 Yenibosna /Bahçelievler/ İSTANBUL

İlke Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İlke Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. İlke Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ