İlhanlar İş Başvurusu

İlhanlar Veteriner iş başvurusu ve iletişim bilgileri yazımızın devamında bulunmaktadır. İlhanlar Veteriner firması hakkında daha detaylı bilgi almak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız.

İlhanlar Veteriner Kliniği 1999 yılında hizmete başlayan ve bugüne kadar yüzlerce türden hayvanı tedavi eden son derece sorumlu ve başarılı bir kliniktir. Bugüne kadar yaptığı sayısı operasyon ile Naciye ve Gürkan İLHAN çiftinin köpeklere olan sevgileri diğer hayvanlar için de bir tedavi ve bir çare için ilham olmuştur. İlhanlar bünyesinde iki veteriner hekim bulundurmaktadır. Sahip oldukları pansiyon tesisinde yüzlerce hayvanı bulundurmakta olan İlhanlar, uyguladıkları aşılma programı ile canlıların vücut dirençlerini artırmakta ve hastalıklara karşı korumaktadırlar. Eskişehir de hizmet veren İlhanlar Veterinerlik sadece Eskişehir değil, çevre illerinde hayvan hastalıklarında başvurduğu değerli bir merkezdir. Her türlü hayvanın bakımı tedavisi ilaç ve aşı ihtiyacı yapılan bu adreste ayrıca hayvanların kimlik kartları sayesinde sizlerin hayvanlarının takibi dijital ortamda çok daha rahat bir şekilde yapılmakta ve zamanı geldiğinde gerekli uygulamaların yapılması daha da kolaylaşmaktadır.

İlhanlar grup bünyesinde veteriner hekim olarak çalışabileceğiniz gibi hayvan bakıcılığı konusunda da istihdam edilebilirsiniz. İlhanlar bünyesinde sağlık teknisyeni olarak çalışabileceğiniz gibi genel hizmetler sınıfında da çalışabilme olanağı bulabilirsiniz. İnsan Kaynakları yönetimi bakımında son derece titiz bir politika sergileyen İlhanlar, canlılara verdiği değer nedeni ile hassas sorumlu güvenilir ve çalışkan personeller ile çalışmayı tercih etmektedirler.

İlhanlar İletişim Bilgileri
Adres; Akarbaşı Mah. Atatürk Bulvarı No:153/A ESKİŞEHİR

İlhanlar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İlhanlar firmasında kariyer yapabilirsiniz. İlhanlar insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ