İlgi Hastanesi İş Başvurusu

1999 yılında İstanbul Güngören semtinde 10 katlı bir bina da 5000 metre kare kapalı alanda hizmet veren İlgi hastanesi sahip olduğu tüm branşlar ile oldukça kaliteli doktor ve sağlık personelini içerisinde barındırarak İstanbul halkına kaliteli sağlık hizmetlerini sunmaktadır. Kullandığı son teknoloji cihazlar ve hastane içerisinde yapılan modernizasyon ile daha profosyonel daha güvenli ve başarılı bir hastane olmaktadır. 4 adet ameliyathane 3 adet doğumhane ve yetişkin yoğun bakım ünitelerinin yanı sıra yeni doğan yoğun bakım ünitesi ile de İlgi hastanesi bir hastaneden daha fazlasıdır. 60 yatak kapasitesi, cerrahi servis bölümleri, kadın doğum servisi ve hasta odaları ile 2016 şartlarında son derece donanımlı ve teçhizatlı bir yerdir. 7 / 24 görev yapan acil servis bölümü, sürekli aktif poliklinikleri ile yılın her günü İlgi hastanesinde tedavi olabilirsiniz. İlgi hastanesi SGK ve BAĞ-KUR yanı sıra CGM, groupama ve Acıbadem Sigorta gibi diğer sağlık şirketleri ile de anlaşmaları bulunmaktadır.

İlgi hastanesinde istihdam olabileceğiniz bir takım kadrolar bulunmaktadır. Öncelikle doktor, hemşire, sağlık teknisyeni gibi tüm sağlık meslek lisesi mezunlarının istihdam olabileceği kadrolar bulunmaktadır. Ayrıca endüstri mühendis, üst düzey yönetici gibi beyaz yaka istihdamın yanı sıra, idari hizmetler ve güvenlik, temizlik gibi genel hizmetler Kısmına da alımlar yapılmaktadır. İlgi Hastanesi kariyer konusunda sizleri tecrübe edinimi sağlamanıza destek olacaktır.

İlgi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Soğanlı Caddesi No:77 Güngören / İSTANBUL

İlgi Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İlgi Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. İlgi Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ