İletişim Yayınları İş Başvurusu

Türkiye’nin en zorlu dönemlerinden biri olan 12 Eylül 1980 Askeri darbesi döneminden hemen sonra kuruluşunu ilan eden sol destekçiliği ile yayınlarını tekrar aktif eden İletişim Yayınları günümüz Türkiye’sine kadar korkusuz ve kaliteli bir biçimde kitap satışlarına devam etmektedir. Faaliyetlerini teknolojiye göre uyarlayarak günümüzde online bir biçimde internet üzerinden de alışveriş imkanını müşterilerine sunan İletişim Yayınları binlerce kitap çeşitliliği sayesinde hemen her alana yönelik okunabilecek kitapların satışını gerçekleştirmektedir. Asker darbe rejiminin hemen ardından kurulan hükümetin dergi ve benzeri yayın kuruluşlarının o anlık açılmamasına karar vermeleri bu tür yayın organların ülkemizde gelişmesini istememesine bağlaç kurularak bu köreltici düşünceyi yıkmak adına faaliyetlerine başlayan İletişim yayınları istikrarlı adımlarla büyüyerek günümüz özgür Türkiye’nin korkusuz kitap yayın evlerinden biridir.

Kurulduğu günden bu yana hep insan fikirlerini ve düşüncelerini saygı çerçevesinde tutarak sunmuş oldukları kaliteli hizmetler doğrultusunda birçok sayıda müşteri kitlesine ulaşmış ve bu doğrultuda sürekli olarak kendini yenileyerek daha gelişmiş bir hizmet anlayışı ile hizmetlerini aksamadan günümüze kadar geliştirerek getirmiştir. Türkiye’nin günümüzde önde gelen kitap satış sitelerinden biri olarak yayın hayatına devam eden online web sitesi üzerinden insanlar ister toplu, ister sevdikleri kitaplar üzerine sipariş vererek hızlıca ellerine ulaşmalarını sağlamaktadır. Bünyesinde çok sayıda çalışan profesyonel kadrosunun yanı sıra sürekli personel alımı yapan İletişim Yayıncılık aynı zaman’da Türkiye ekonomisine de katkılar sağlamaktadır.

İletişim Yayınları İletişim Bilgileri
Adres; Binbirdirek Meydanı Sokak İletişim Han 3, Cağaloğlu Fatih, 34122 İstanbul

İletişim Yayınları Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İletişim Yayınları firmasında kariyer yapabilirsiniz. İletişim Yayınları insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ