İKSV İş Başvurusu

İstanbul’da uluslar arası festivallerin yapılması için girişimler sonucu 1973 yılında Doktor Nejat F. Eczacıbaşı tarafından kâr amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşu olarak İstanbul Kültür Sanat Vakfı(İKSV) adı altında kuruluşunu ilan ederek çalışmalarına başlamıştır. Doktor Nejat önderliğinde 17 işadamı ve sanatsever kişilerin desteği ile kurulan vakıf günümüzde dünyanın birçok ünlü festivaline ev sahipliği yapmış ve yapmaya halen büyük bir azimle devam etmektedir. Vakıf olarak misyonları ve vizyonları gereği kültüre ve sanata dair tüm gelişmeleri yakından takip ederek benzeri örneklerini kendi bünyelerinde var etmek adına büyük bir performans sağlayarak başarılı bir grafik çizmiştir.

Ülkemizin ulusal, kültürel ve sanatsal alana dayalı başarılarını tüm dünyaya iletmek adına vermiş oldukları mücadele neticesinde günümüzde en çok ilgi gören sanat vakıflarının başında gelen lider bir konuma sahiptir. İlk İstanbul Festivalini Cumhuriyetimizin 50. Yılı kutlamalarına bağlı olarak 1973 yılında yani kurulduğu tarihte gerçekleştiren İKSV, akabinde ilk etaplarda klasik müziğe dair vermiş olduğu önemler neticesinde daha farklı alanlara yelken açarak festival kapsamında yer alan kültür ve sanat alanlarına yönelik organizasyonlara imza atmıştır. Birçok ünlü sanatçının, işadamlarının ve sanatseverlerin ilgi odağı haline gelen vakıf gün geçtikçe büyümüş ve günümüz tarihinde büyük bir konuma yerleşerek ülkemizi dünya genelinde en iyi şekilde tanıtan organizasyonları ile devamlı olarak gündeme gelmiştir.

İKSV İletişim Bilgileri
Adres; Nejat Eczacıbaşı Binası Sadi Konuralp Caddesi, No: 5 Şişhane 34433 İstanbul

İKSV Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İKSV firmasında kariyer yapabilirsiniz. İKSV insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ