İkram Turizm İş Başvurusu

Türkiye’de yaşayan vatandaşların daha kaliteli, güvenli ve konforlu bir şekilde rahatça Hac ve Umre seferlerini yapmak için 1993 senesinde kurulan İkram Turizm 4 ortaklı bir firma olarak İstanbul’da kurulmuş olup, İstanbul dahil tüm memleketteki vatandaşların Hac ve Umre vazifelerini yerine getirebilmeleri için faaliyetlerini başlatmıştır. İlk etapta kurulduğu vakit amatör bir iş sergileyen firma akabinde oluşan ve gelişen hayat şartlarına hitaben kendisi de evre geçirerek ilerleyiş gösterip bu alanda büyük bir bilgi ve tecrübe birikimine ulaşarak insanların ne denli bir seyahat etmesi gerektiği üzerine uzman olmuştur. Henüz amatör ve küçük bir işletmeyken üstlendiği büyük organizasyonlarla kendini geliştiren firma bu doğrultuda günümüzde büyük bir unvana sahip olarak faaliyetlerini daha da güçlendirmiştir.

Günümüzde Türkiye’nin Hac ve Umre alanına dayalı hizmetleri sunan firmaları arasında lokomotif görevi gören İkram Turizm, günümüz şartlarına ve tecrübelerince lider konumda yer alan bir unvana sahiptir. Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından resmi belgeye sahip olan firma merkezi konumu İstanbul olup, Türkiye’nin hemen her şehrinde temsilcilikleri ve bayileri ile tüm vatandaşlarımıza dini görevlerini yerine getirmeleri için yardımcı olmaktadır. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve istikrarlı işleyişi sayesinde Hac ve Umre ziyaretlerini yapmak isteyen kişilerin vazgeçilmez adresi olan İkram Turizm günümüz sektöründe lider bir konumda yer almaktadır.

İkram Turizm İletişim Bilgileri
Adres; Fevzi Paşa Caddesi Emir Buhari Sokak No:1/2 – 34091 Fatih, İstanbul

İkram Turizm Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İkram Turizm firmasında kariyer yapabilirsiniz. İkram Turizm insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ