İkra Lojistik İş Başvurusu

İKRA Lojistik Türkiye’deki taşımacılık sektörü üzerindeki yetersizlik ve kalitesiz işçilik alanına dayalı olarak iyileştirme ve projelendirme üzerine 1992 senesinde kurularak faaliyetlerine başlamıştır. Destinasyon alanında sunmuş olduğu kaliteli ve profesyonel hizmetleri doğrultusunda sektörün bir numaralı lider konumunda yer alan İKRA Lojistik, günümüz tarihinde 16 farklı lokasyon üzerinden toplamda 6 ülkede hizmet vermektedir. 6 farklı deposu, öz mal ve kiralık çok sayıda araç filosu ile lojistik alanında çözümler üreterek insanlar değerlerini taşımaya devam etmekte. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve istikrarlı duruşu sayesinde büyük bir yol kat eden İKRA Lojistik, aynı zaman’da kalitesinin sırrını müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmasına borçlu olmaktadır. Tüm müşterilerine aynı orantıda hizmet sağlayan İKRA Lojistik, insan değerlerini en iyi şekilde güvenle taşımanın etkenlerini barındırmakta.

Bünyesinde sunduğu iş kalitesi ile Türkiye’nin ve dünyanın birçok ülkesinde sıklıkla tercih edilen marka, yıllık ortalama 35.000 sefer düzenlemektedir. Günümüz kapasitesi bazında ise hem taşıma alanında hem de depolama alanına yönelik 1.000.000 tonluk hacme sahip olmaktadır. Kara, deniz ve hava yolları üzerine lojistik desteği sunarak zengin bir hizmet sunmaktadır. Ülkemizin ve dünyanın birçok ülkesinde sayısız şubeleri ile sürekli hizmet akışı içerisinde olan İKRA Lojistik, bünyesinde barındırdığı binlerce kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisinde de büyük bir rol üstlenen lider markalar arasında yer almaktadır.

İkra Lojistik İletişim Bilgileri
Adres; Ruzgarli bahce Mah. Cumhuriyet Cad. ARC Plaza No: 91 Kat: 3 Kavacık – Beykoz İstanbul

İkra Lojistik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İkra Lojistik firmasında kariyer yapabilirsiniz. İkra Lojistik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mehmet yilmaz dedi ki:

    Internetten is basvuru formunuza ulasamadim src 1/3 psiko teknik pasaport mevcut is transport soforlugu is basvurusu yapmak istiyorum basvuru adresinizi bana gonderebilirmisiniz saygilar

BİR YORUM YAZ