İklimsa İş Başvurusu

Sabancı Holding çatısı altında 30 yıla aşkında klima ürünler üzerine hizmetler sunan İklimsa yıllardır bu alana dayalı olarak sadece Türkiye markası olarak değil, aynı zaman’da dünyanın en kaliteli lider klima üreticilerinin arasında yer almaktadır. Hacı Ömer Sabancı Holding kuruluşlarından biri olan Teknosa adı altında İklimsa hizmetlerini günümüzde sürdürmeye devam etmektedir. Dünyanın en kaliteli ürünlerini ülkemiz insanlarına sunan ve bu doğrultuda yaşam alanlarını, insan değerlerini ön planda tutarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan çalışmalara imza atan Sabancı kuruluşu 2006 senesinde İklimsa’nın yeni yüzünü hizmet ilkeleri arasına katarak yepyeni bir konsept dahilinde Türkiye’deki klima sektöründe bir çığır açtı.

Kurulduğu günden günümüze kadar hep aynı kaliteli işleyiş ile çalışmalarını sürdüren İklimsa, insan hayatını kolaylaştıran ve konfor sağlayan bir yapı içerisinde faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Fark yaratıcı bir hizmet anlayışı ile yıllardır bu sektöre yönelik çalışmalarını sürdüren İklimsa, günümüzde Türkiye’de sadece kendi bayisi üzerinden değil aynı zaman’da Mitsibushi, General, Sharp, Tronic ve Sigma markaları ile tek çatı altında bulunan özel mağazalarda da müşterilere sunulmakta. En cazip fiyatları müşterilerine sunan İklimsa bu doğrultuda aynı zaman’da en çok tercih edilen marka olarak başarı göstermektedir. Bünyesinde çok sayıda kişinin istihdam gördüğü İklimsa, aynı zaman’da ülke ekonomisine de ciddi katkılarda bulunan dev bir marka olarak faaliyetlerini sürdürmekte.

İklimsa İletişim Bilgileri
Adres; No:A, Emniyetevleri, Çelebi Mehmet Sk. No:16, 34330 Kağıthane İstanbul

İklimsa Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İklimsa firmasında kariyer yapabilirsiniz. İklimsa insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ