İklim Hastanesi İş Başvurusu

Özel İklim Hastanesi 1992 senesinde ilk etapta farklı isimlerle sağlık alanına dayalı hizmetlerine başlamış olup sonrasında 1999 yılında ise Özel Yeni Umut Hastanesi adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Hukuki işlemler açısından isim değişikliği zorunluluğuna tabi tutulan hastane bünyesi 2010 senesinde ise bugünkü ismiyle Özel Yeni İklim Hastanesi olarak değişmeyen ismine sahip olarak sağlık alanına dayalı olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve profesyonel kaliteli hizmetin adresi olan Özel Yeni İklim Hastanesi, İstanbul/Bağcılar ilçesinde yer alan meydanın merkezi konumunda yer alan iyi bir alana sahiptir. Hemen herkesin rahatlıkla ulaşım sağlayabildiği Özel Yeni İklim Hastanesi modern mimari yapısı ve son teknoloji tıbbi cihazları sayesinde insan sağlığına ve değerlerine önem vererek yıllardır sürdürdükleri faaliyetleri günümüzde de aynı kalite ve özen ile devam ettirmektedir.

Üst düzey yönetim kadrosu ve yönetim kurulu sayesinde sürekli gelişimlere açık bir şekilde çağdaş ve yenilikçi fikirleri savunan, insan değerlerine önem veren ve sağlık alanında sürekli kendini geliştiren hastane bünyesi tam donanımlı bir biçimde başarılı hedeflere ulaşmak adına hastalarının yüzünü güldürmektedir. Güler yüzlü personel kadrosu ile daima hastaların yüksek derece motivasyon görmesini sağlayan hastane bünyesinde farklı branşlara dayalı 34 farklı doktor ve 27 hemşire ile 7/24 sağlık alanına dayalı hizmetler sunmaktadır.

İklim Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Sancaktepe Mahallesi, 12. sokak no: 5 Bağcılar / İSTANBUL

İklim Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İklim Hastanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. İklim Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ