İkiler Tekstil İş Başvurusu

Giyim alanına dayalı sektörler üzerine eksiklik ve yetersiz kalite işleyişlerini iyileştirmek üzere 1989 yılında projelendirilip kurulan İkiler Tekstil, günümüz Türkiye’nin modayı en yakından takip eden ve son trendlere göre üretim faaliyeti gösteren bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Çok sayıda üretim hacmi doğrultusunda üretmiş olduğu yeni sezon binlerce ürün çeşitliliği ile daima müşterilerinin göz bebeği konumunda olan İkiler Tekstil ülkemizi bayan giyim sektörü üzerine öncü markaları arasında gelen bir niteliğe sahiptir. Kurulduğu yıllardan bu yana hep aynı kalite ve istikrarlı ilerleyiş sayesinde büyük başarılara imza atan İkiler Tekstil her geçen gün biraz daha büyüyerek üretim hacmini sürekli geniş tutan bir kuruluş yapısına sahiptir.

Kısa süre içerisinde büyük bir başarı yakalayan İkiler Tekstil sadece Türkiye değil aynı zaman’da dünyanın birçok ülkesine de ihracatlar sağlayarak Avrupa, Asya ve Orta Doğu pazarında büyük bir isim sahibi olmuştur. İstikrarlı yükseliş ve akabinde gelen başarılar doğrultusunda 2005 senesinde projelendirdiği çok markalı konsepte sahip büyük mağaza açma işleyişlerini son sürat devam ettirerek günümüzde 400’ü Türkiye’de, 200’den fazlada tüm dünya ülkelerinde olmak üzere toplam’da 600’den fazla mağaza açılışı sergileyerek dev bir kuruluş halini almıştır. Kendi bünyesi altında barındırdığı özel tasarımcıları sayesinde İstanbul/Merter’de bulunan 7.000 m2 kapalı tasarım atölyesinden çıkan trend modellerin üretimlerini yaparak yıllık bazda 1.500.000 üretim sergilemektedir.

İkiler Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; İstasyon, E-5 Karayolu Aydınlı Sapağı/g50 Sok. D:1, Tuzla İstanbul

İkiler Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İkiler Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. İkiler Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ