İhya Giyim İş Başvurusu

İhya Giyim 1998 yılında Adapazarı’nda kurularak ilk etapta farklı markaların ürünleri ile oluşturulmuş iş yeri konsepti sayesinde faaliyetlerine başlayarak çevre halkına yüksek kapasiteye sahip ürün yelpazesi ile hizmetlerini sunmaya başlamıştır. Gün geçtikçe büyüme evresine giren ve sürekli gelişim gösteren İhya Giyim ilerleyen yıllar içerisinde tecrübe sahibi olarak bu doğrultuda sermaye besleyip satış noktalarının açılışını yapmıştır. Açılan yeni şubelerle birlikte büyük bir ilgiye maruz kalan İhya Giyim bu alanda sürdürmüş olduğu hizmetler ile çevre halkına giyime dayalı olarak tüm alanlarda hizmetler sunarak büyük bir marka konumuna sahip olmuştur. Günümüz Türkiye’sinde popüler ve en iyi firmalar arasında boy gösteren İhya Giyim akabinde gelen başarılar neticesinde sermayesini yeni projelerde kullanmak üzere çalışmalar sergilemiştir.

Hızlı yükseliş ve büyüme gösteren marka 2010 yılında giyim sektörüne dayalı olarak hazırlamış olduğu projeler neticesinde İstanbul/Çağlayan’da projelendirdiği giyim tekstil fabrikasını açarak marka değerini yükseltmiştir. Açmış olduğu fabrika ile birlikte kendi markası olan MASSIMO DONNA adında ürettiği ürünleri Türkiye’ye ihraç ederek büyük bir üne sahip olan İhya Giyim, aynı zaman’da dünyanın birçok ülkesine bu marka üzerinden yapmış olduğu çok sayıda ihracatları ile tanınan bir marka olarak günümüzde faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmiştir. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve istikrarlı bir hizmet sunan firma çok sayıda personel istihdam ederek ayrıca ülke ekonomisine de katkı sağlayan dev firmalar arasında yerini korumaktadır.

İhya Giyim İletişim Bilgileri
Adres; Fevzi Paşa Caddesi, No: 73, Fatih, İstanbul

İhya Giyim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İhya Giyim firmasında kariyer yapabilirsiniz. İhya Giyim insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ