İhtiyaç Akademi İş Başvurusu

İhlas Holding bünyesinde yüzlerce şirket ve benzerin kuruluşlardan biri olarak eğitim alanına dayalı hizmetleri ile 1996 senesinde ilk etapta okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim kapsamında Beylikdüzünde açılan kampus ile faaliyetlerine başlayan İhlas Koleji, günümüz Türkiye’sinde eğitim alanında en iyi hizmet sunan kuruluşlardan biri olarak işleyişlerine kaliteli bir şekilde devam etmektedir. 1 sene içerisinde gelen başarılı gidişat sonucunda 1997 senesinde ise Bahçelievler kampusunun açılışını sergileyen İhlas Koleji eğitim kapsamında sunmuş olduğu başarılı faaliyetler ile dev isimler arasına yerleşerek ilk sıralardaki konumunu korumaya almıştır. Yıllardır faaliyetlerine kaliteli eğitim konsepti ile sürdüren İhlas Koleji bu manada sürdürmüş olduğu başarılı grafikler ile ebeveynlerin dikkatini çekerek çocuklarının daha rahat ve daha kaliteli bir ortamda eğitim görmesine olanak tanımıştır.

“Eğitimde Mükemmele Yolculuk” sloganı ile faaliyetlerine sürekli yenilikler ve çağdaş çözümler üreten İhlas Koleji bu kapsamda eğitime vermiş olduğu değerler neticesinde öğrencilerinin daha yüksek düzeyde eğitim almasının yanı sıra aynı zaman’da sosyal aktiviteler üzerine de hizmet görmesini sağlamaktadır. Günümüzde Bahçelievlerde bulunan Özel İhlas Ana Sınıfı, Özel İhlas İlkokulu, Özel İhlas Ortaokulu, Özel İhlas Fen Lisesi, Özel İhlas Anadolu Lisesi, Özel İhlas Lisesi ve Özel İhlas Anadolu Meslek Liselerinin yanı sıra Belikdüzünde bulunan Özel Marmara Evleri İhlas Anasınıfı, Özel Marmara Evleri İhlas İlkokulu, Özel Marmara Evleri İhlas Ortaokulu, Özel Marmara Evleri İhlas Anadolu ve Fen Liseleri ile eğitimlerine büyük bir özen ve düzenle devam etmektedir.

İhtiyaç Akademi İletişim Bilgileri
Adres; Kızılırmak Cad. No:53 Kızılay ANKARA

İhtiyaç Akademi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İhtiyaç Akademi firmasında kariyer yapabilirsiniz. İhtiyaç Akademi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ