İhlas Pazarlama İş Başvurusu

1970 senesinde kurulan İhlas Holding tarafından işleyiş mekanizmasının farklı alanlara yönelmesiyle ortaya çıkan büyük başarılar ile birlikte ihtiyaç duyulan pazarlama alanının güçlenmesi ve bu alanda kendi bünyesindeki tüm işleyişleri kendilerinin yönetmesi adına 2010 senesinde kurulan İhlas Pazarlama, tamamen İhlas Holding bünyesine ait faaliyetlerin ürün ve hizmet tanıtımlarını yapmak kaydıyla kurularak faaliyetlerine günümüzde de devam eden dev bir marka konumuna sahiptir. Profesyonel ve tecrübeli kadrosuyla tüketiciye daima daha iyisini sunmak adına işleyiş gösteren İhlas Pazarlama bu alanlarda sürdürmüş olduğu kaliteli hizmetleri sayesinde büyük bir kitleye sahip olmuş ve bu duruma bağlı olarak birçok kişinin kendisini tercih etme sebebini doğurmuştur.

İhlas Pazarlama kurulduğu günden bu yana göstermiş olduğu başarılı grafiklerle sürekli yükselişe geçerek ülke genelinde sektörüne ait lider konuma geçmiş bulunmakta. Çok kısa süreli bir yapıya sahip olmasına rağmen büyük bir ilerleme kaydeden İhlas Pazarlama, sektörde tüketicilerine göstermiş olduğu üstün başarı, ilgi ve alaka sayesinde sürekli tercih sebebi olarak konumunu devamlı olarak korumakta. Sadece Türkiye değil, aynı zaman’da dünyanın birçok ülkesinde de faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam eden İhlas Pazarlama sürekli daha iyisini başarmak için işleyişlerine farklılık ve yenilikler katarak tüketici müşterilerinin memnun kalmasını sağlamaktadır. Çok sayıda kişinin istihdam gördüğü İhlas Pazarlama aynı zamanda sürekli personel alımı yaparak istihdam etmeye devam ediyor.

İhlas Pazarlama İletişim Bilgileri
Adres; Namık Kemal Caddesi, Yeşil Sokak, No: 14 / b Merkez Mahallesi, Avcılar, İstanbul

İhlas Pazarlama Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İhlas Pazarlama firmasında kariyer yapabilirsiniz. İhlas Pazarlama insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ