İhlas Holding İş Başvurusu

İhlas Holding temellerini ilk olarak bünyesinde yer alan Türkiye Gazetesi ile 1970 yılında atarak kurulmuş olup, günümüzde dev bir portföye sahip olarak işleyişlerine başarılı bir şekilde devam etmekte. Gazetelerin elden dağıtımıyla başlayan serüvene bağlı olarak “TÜRPA” adı altında kendi markasını oluşturan İhlas Holding bu alana dayalı markasının pazarlama işleyişlerini de güçlendirmiş ve gün geçtikçe pozitif bir büyümeye erişmiştir. 1994 senesine gelindiğinde ise binlerce tüketiciye yüz yüze hizmet ve ürün tanıtımı sağlayan İhlas Holding bu aşamada büyük bir konuma yükselerek 1981 senesinde ise kendi matbaa tesislerini kurarak bu alanda bünyesinde yer alan Türkiye Gazetesi’ni basmaya başlamış ve kendi Pazar ağında dönüşüm göstermeye çalışmıştır.

İhlas Holding erken gelen yüksek başarılar doğrultusunda 2000’li yıllarda büyüme evresini daha da geliştirmek adına grup şirketleri kurmak adına atılım sergilemiş ve yıllarca uzman olduğu alanlarda bilgi birikimi ve tecrübelere ulaşarak bu doğrultuda TV ve radyo haberciliği üzerine girişimlerde bulunmuştur. 2003 senesinde kurulan İhlas Yayın Holding olarak faaliyetleri içerisinde gazete ajans ve radyo haberciliğinde büyük tiraj sağlayan bünye pazarlama alanında da güçlenmek için 2010 senesinde kurmuş olduğu İhlas Pazarlama Yatırım Holding ile bu alanda büyük bir değer kazanarak çok kısa süre içerisinde hızla büyüyerek genç bir yapı olmasına rağmen Türkiye’nin alanında lider konumunda yer almaktadır. Çok sayıda kişinin istihdam gördüğü İhlas Holding bünyesine sürekli personel alımları yapılmaktadır.

İhlas Holding İletişim Bilgileri
Adres; Merkez Mahallesi 29 Ekim Caddesi İhlas Plaza No:11 B/21 Yenibosna Bahçelievler, İstanbul

İhlas Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İhlas Holding firmasında kariyer yapabilirsiniz. İhlas Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ