İHE İş Başvurusu

1971 yılında yatırım çalışmalarına başlayan İstanbul Halk Ekmek (İHE), aynı zaman’da Hukuki çalışmalarını da hızlandırarak buna dayalı olaraktan ayrıca makine ve gerekli teçhizatlarının ithalatı üzerinde çalışmalarını yürütüp faaliyetlerine 1978 yılında büyük bir açılış ile başlamıştır. 7 yıllık bir hazırlık aşamasında kendini en üst seviyeye getirerek son teknoloji cihazlar ile donatılan tesis günümüzde modern bir hal almış olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbul halkına hitaben başlatılan bu proje kaliteli, sağlıklı ve aynı zaman’da hesaplı alışverişin imkanını sunarak büyük bir ilgiyle karşılanmıştır. Özelliklede İstanbul’da yer alan birçok işletmenin haksız ve aşırı farklı uygulamalarının önüne geçmek adına başlatılan bu proje İstanbul halkını oldukça memnun ederek sürekli tercih edilme konumuna yükseltmiştir.

Halkın iktisadi durumuna göre hareket eden İHE, bu duruma dayalı olarak özelliklede dar gelirli ailelerin bu hizmetten faydalanması adına gerçekleştirmekte oldukları faaliyetlerini büyük bir ısrar ve azimle sürdürmektedir. Ekmeğin yanı sıra ayrıca diğer unlu mamuller üzerine de üretimler sergileyen İHE poğaça, kurabiye, kuru pasta ve birçok unlu mamul üzerine üretimler gerçekleştirmektedir. Unlu mamul alanında hemen her şeyin bulunabileceği bir marka adı altında faaliyetlerini sürdüren İHE, 2 yeni fabrikasını da faaliyete geçirerek halka daha çok hizmet vermek adına uğraş göstermektedir. Bünyesinde çok sayıda personel istihdam eden İHE, ülke ekonomisini de canlı tutan bir marka olarak işleyişlerine devam etmektedir.

İHE İletişim Bilgileri
Adres; Esentepe Mah. Mimar Sinan Bulvarı No: 170/A Sultangazi / İSTANBUL

İHE Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İHE’de kariyer yapabilirsiniz. İHE insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ