İHA İş Başvurusu

İhlas Haber Ajansı(İHA) 1993 senesinde habercilik ve iletişim üzerine ülkemizin bu alanlara dayalı eksikliklerini gidermek adına ve aynı zaman’da daha büyük katkılarda bulunmak için kurulmuş ve günümüzde Türkiye’nin en kapsamlı ve en kaliteli haber ajansı olarak birçok farklı konu üzerinden profesyonel kadrosuyla faaliyetlerini devam ettirmektedir. Medya konusunda Türkiye’nin en büyük grubun üyesi olarak faaliyet gösteren İHA, modern mimari binaları ve son teknoloji cihazları ile sunmuş olduğu hizmetler dahilinde bulunan uzman personel kadrosu daima insanlara en yeni gelişmeler ve neticeleri anında paylaşarak bilgi sahibi etmekte. Kendi bünyesinin yanı sıra gerek Türk gerek Avrupa televizyon ve basına yönelik birçok haberin kaynağı olan İHA, bu doğrultuda birçok abonesi bulunan dev bir haber ajansı olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde vermiş olduğu hizmetlerle dünyanın en hızlı, en kapsamlı ve en büyük haber ajansı olarak tüm abonelerine kesintisiz bir sunum yapmakta.

Dünya genelini kapsayan bir hizmet ile faaliyet gösteren İHA, hem yurt içi hem de yurt dışında bulunan 145 büro ve 500’den fazla birbirinden farklı kameralar ile dünyanın nabzını tutan dev bir haber ajansı olarak başarılı bir şekilde ilerleyişini sürdürmekte. Kudüs, Musul, Gazze, Erbil, Londra, Paris, Washington, Frankfurt, Ankara, Suriye, Kahire, Basra, Bağdat, Ramallah, Samawa, Necef, Amman, Moskova, Tahran ve Nasıriye’de bulunan 14’ü canlı yayın olmak üzere toplam’da 22 farklı adet uydu uplink sistemi ile dünyanın tüm gelişmelerinden haberdar olan dev bir haber ajansı niteliğini taşımaktadır.

İHA İletişim Bilgileri
Adres; Mithatpaşa Mahallesi, Gazipaşa Caddesi, Hüseyin Erdoğan İşhanı No: 76 K: 3 Daire: 3 Merkez, Zonguldak

İHA Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İHA firmasında kariyer yapabilirsiniz. İHA insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ