İGDAŞ İş Başvurusu

İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (İGDAŞ), İETT, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve birkaç iştiraklerin vermiş olduğu sermaye desteği sayesinde 1986 yılında kurularak günümüz İstanbul’un kirli hava birikintisinden kurtulmasına adına faaliyetlerine başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. İnsan ve çevre değerlerine saygılı bir yaklaşım sergileyen İGDAŞ, bu konuya dayalı olarak ülkenin en ekonomik ve en uygun doğalgaz enerji kaynağını sunmaktadır. Akabinde İETT tarafından sürdürülen araştırma işlemleri neticesinde ülkemizde yeni olan bu enerji kaynağına kaliteli bir çözüm bulmak için 1987 yılında Fransız SAE ile Alarko firmasına malzeme ve işçi tedarik anlaşması yapılarak işleyişlerini daha kaliteli bir düzeyde sürdürmeye devam edildi.

1989 senesinde yapılan fizibilite çalışmalarına neticesinde alınan bilgiler doğrultusunda ilk abone işlemleri 1992 senesinde Kadıköy ilçesine verilerek ticaret ağını başlatmış oldu. Bunun yanı sıra halkın daha ekonomik bir düzeyde doğalgaz kullanmasına yardımcı olan İGDAŞ, bu alanda ilgiyle karşılanan ve müşteri memnuniyetinin yüksek bir dereceye sahip olmasından ötürü herkesin tercihi durumuna geldi. Alınan değerler ve aynı zaman’da yıllar içerisinde edinen tecrübeler doğrultusunda ülkemize faydalı olacak yeni nesillerin eğitimini üstlenen İGDAŞ, doğalgaz alanında uzmanlar yetiştirerek işleyiş hakimiyetini Türk vatandaşlarına vererek bu alanda aynı zaman’da istihdam sağlamıştır. Birçok kişinin istihdam gördüğü İGDAŞ, aynı zaman’da ülke ekonomisini canlandıran bir marka değerine sahiptir.

İGDAŞ İletişim Bilgileri
Adres; Kazım Karabekir Cad No:4 34060 Alibeyköy İSTANBUL

İGDAŞ Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İGDAŞ firmasında kariyer yapabilirsiniz. İGDAŞ insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ