İDTM İş Başvurusu

Uluslar arası ticaretin ülkemizde yoğunlaşması ve aynı zaman’da kalkınmakta olan ülkelerden geri kalmamak adına Dünya Ticaret Merkezi’ne bir arada olmak için 1998 senesinde projelendirilerek faaliyetlerine başlayan İstanbul Dünya Ticaret Merkezi bu alanda göstermiş olduğu kısa süreli yükseliş ve ülke işleyiş çarkının dönmesi adına gösterilen çabalar Türkiye’nin ekonomi ve ticaret alanında ki hacmini dünya genelinde yükselterek büyük bir oluşum göstermesini sağlamıştır. Dünya Ticaret Merkezi servislerini ve diğer işleyişlerini ülkemiz üzerinde daha kılıcı bir hal almasını ve aynı zaman’da daha gelişmiş iyi noktalara gelebilmesini sağlamak adına gösterilen çabalar ile gün geçtikçe değer hacmi yükselmekte olan İDTM, bu alanda ticari bilgisi ve tecrübeleri ile dünyanın bu alandaki nabzını ülkemizden desteklemektedir.

Dünya Ticaret Merkezleri günümüzde sektörlerin Pazar araştırmaları göz önünde bulunduran faaliyetlerde bulunarak bilgi sahibi oldukları ticari kavramlar sayesinde ülkelerin kendi bünyelerinde oluşturulan organizasyonlar, heyet programları ve fuar alanlarının işletilmesi bu kavramda yer alan ülkelerin daha dikkatli ve titiz davranmasına olanak sunmaktadır. Aynı zaman’da ofis, kongre ve toplantı alanlarının da kiralanması bu gibi alanların hizmetleri arasında yer almaktadır. Günümüzde dünya’da sayısı 320’i aşan bir topluluk ile toplam’da 96 farklı ülkede işleyiş gösteren Dünya Ticaret Merkezlerinin tümü Amerikan Birleşik Devletleri’nde bulunan Dünya Ticaret Merkezi’ne (WTCA) bağlı olarak işleyiş göstermektedir. Bu dev proje bünyesinde binlerce kişi istihdam görürken, aynı zaman’da dünya ekonomisinin büyük bir kısmına da yön vermektedir.

İDTM İletişim Bilgileri
Adres; Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. İDTM İş Blokları A3 Blok, No: 10/2, Kat: 9, Ofis No: 307-314, Bakırköy, 34149 İstanbul

İDTM Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İDTM’de kariyer yapabilirsiniz. İDTM insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ