İdol İlaç İş Başvurusu

İdol ilaç 1947 yılında Feget Fethi Tanalay tarafından kurularak ilk etapta cam boru malzemesinden flakon ve ampul imalat ile işleyişlerine başlamıştır. Bir süre üretimlerine devam eden marka bir süre sonra ani bir karar ile kapatılarak 1979 senesinde ise tekrar eski ana hissedar olan Feget tarafından kurularak steril enjektable su ve çözücü ampul üretimine başlayarak piyasadaki yerini tekrar alıp faaliyetlerine devam etmiştir. Yıllar boyunca sürdürülen hizmetler ikinci bir kuruluş hikayesinde verimli olarak yüksek bir iş potansiyeli göstermiş ve aynı zaman’da yıllarca üst üste başarılar elde ederek adını piyasada sıklıkla duyurmuştur. Gelen başarılar neticesinde 1986 yılında ise aktif madde içeren Steril Enjeksiyonluk Ampul formunda ilaç üretimlerine başlamıştır.

Yoğun bir taleple karşılaşan İdol, akabinde 1996 senesinde ise güncel GMP şartlarına uygun olarak modernizasyon yatırımlarını yapmış ve gerek duyduğu kapasite artışını gerçekleştirmiştir. Başarılara doymayan İdol İlaç, durmadan yeni projeler üzerine odaklanarak 2000 senesinde ise Steril Damla formunda ilaç üretimlerine başlamıştır. Bu senelere takriben birçok alana dayalı ilaç üretimleri gerçekleştiren İdol İlaç yıl geçtikçe başarılı bir biçimde büyüme sağlayarak piyasada büyük bir unvana sahip olarak herkesler tarafından tercih edilmeye başlamıştır. 2009 senesinde Steril toz formunda ilaç üretimine ve son olarak 2013 yılında ise Liyoflize edilmiş flakon ve ampul formu içerisinde ilaç üretimlerine başlayarak büyük bir sükse yaratmıştır. Günümüzde sadece Türkiye değil, birçok dünya ülkesine de hizmetler sunan İdol ilaç bu kapsamda birçok kişiye istihdam sağlayarak aynı zaman’da ülke ekonomisine de katkıda bulunmuştur.

İdol ilaç İletişim Bilgileri
Adres; Davutpaşa Cad. CebeAli Bey Sok.No:20 34010 / Zeytinburnu / İstanbul

İdol ilaç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İdol ilaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. İdol ilaç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ