İdo İş Başvurusu

Kısa adı İdo olan İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. İstanbul deniz ulaşımına çözümler getirmek ve hizmet etmek amacıyla İstanbul Büyükşehir belediyesi tarafından 1987 senesinde kurulmuştur.

1987 senesine kadar İstanbul deniz ulaşımı şehir hatları tarafından sağlanmaktaydı. İdo kurulan 2. kuruluş olarak hizmete girdi.

Artan trafik ve insanların ulaşım ihtiyaç ve beklentilerinin arttığını fark eden İdo , verimli ve kaliteli hizmetler vermek amacıyla çok sayıda hattı açmış ve devreye sokmuştur.

2005 senesinde şehir hatları şirketi de İdo bünyesine katılarak tüm hizmetler verilmeye devam edilmiştir.

2011 senesinde İdo özelleştirme kapsamına alınmış ve şirketin yönetimini TASS (Tepe-Akfen-Sera-Souter) grubu devralmıştır.

İdo günümüzde 16 hatta 9 hızlı feribot , 24 deniz otobüsü ve 18 araba vapuruyla 28 noktaya 53 gemilik filosu aracıyla kaliteli ve memnuniyet sağlayan hizmetlerini götürmektedir.

İdo yolcularının beklentileri neticesinde sürekli gelişim sağlayan , yenilikçi ve sürdürülebilir faaliyetleri ile hızlı ,güvenilir ve ekonomik hizmetlerini sektöre sunmayı görev edinmiştir. Şirket pazarda büyüyen ve değeri artan , yolcu memnuniyetini üst düzeyde tutan bir şirket olmayı hedeflemektedir.

İdo ülke deniz ulaşımı ihtiyaçlarını görerek bu alanda verimli ve etkin faaliyetleri izlediği insan kaynakları politikasıyla desteklemektedir. Yönetim yaklaşımlarıyla değer yaratmaya önem veren İdo personel alımlarında gerek anlık ihtiyaçları gözeterek gerekse oluşturduğu cv havuzu ile uygun adayı iş süreçlerinde bünyesine katan uygulamaları yapmaktadır. Ayrıca şirketin sektörde yer almayı isteyen öğrencilere yönelik staj imkanları da bulunmaktadır.

İdo sektörde dinamik ,insan ilişkilerinde kuvvetli , gelişime ve değişime açık olan , vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilen , saygılı , kurum kültür ve hedeflerini benimseyen adaylara öncelik vermektedir.

İdo çalışanlarına tarafsız ve fırsat eşitliği veren imkanlar sunmaktadır. Çalışanlarının potansiyellerini artırarak geliştiren eğitimler vermektedir. İş ortamını güçlendirmek için motivasyonu üst düzeyde tutan etkinlikler yaparak başarıları ödüllendiren sistemler kurmuştur. Şirket personellerinin kariyer planlamalarını yaparak uzun süre birlikteliği sağlayıcı davranmaktadır. Güvene dayalı şeffaf çalışma ortamını oluşturmaktadır.

İdo Türkiye’nin deniz ulaşımında liderliğini sürdürmek için personel adaylarının başvurularını kabul edip değerlendirmektedir.

İdo İletişim Bilgileri
Adres; Kennedy Cd. Yenikapı Hızlı Feribot İskelesi Fatih / İSTANBUL

(0212) 455 69 00

info@ido.com.tr

İdo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İdo firmasında kariyer yapabilirsiniz. İdo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. fatih yılmaz dedi ki:

    İş görüşmesi yapmak istiyorum. kolay gelsin.

BİR YORUM YAZ