İdevit İş Başvurusu

İdevit 1993 senesinde İdeal Seramik Sıhhi Tesisat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adı altında başlatmış olduğu faaliyetlerinde sağlık gereçlerine üzerine sunmuş olduğu ürünler ile ticaret hayatına atılarak günümüzde büyük başarılar elde etmiş dev bir marka unvanına sahip olmanın gururunu yaşamaktadır. Günümüz tarihinde Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesine ait 81 ilinde faaliyet gösteren İdevit, aynı zaman’da 4 kıta üzerinde yer alan dünyanın en büyük ülkelerine de ihracatlar sergileyerek adını duyuran öncü ve lider konumda olan bir şirket olarak başarılı bir biçimde işleyişlerini sürdürmektedir. Üstün kalite ve tecrübeli işleyişleri sayesinde müşterilerinin özel isteklerine göre üretim sağlamış olduğu banyo aksesuarları ve vitrifiye ürünleri ile tüm dünyaya adını duyurmuştur.

Sektöründe lider konumda olan İdefix gerek yurt içi gerek yurtdışı faaliyetleri sayesinde sektörün bir numarası olarak pazardaki en büyük isim olarak adını sıkça duyurmaktadır. Kurulduğu günden bu yana birçok ürün üzerine yapmış olduğu kaliteli üretim ve istikrarlı iş tecrübesi sayesinde tüm dünya genelinde saygı ile bahsedilen bir marka olarak Türkiye’nin gururu olmaktadır. Kaliteli ürün ve güven sloganı ile hareket eden İdevit, bu doğrultuda müşterilerinin memnuniyetini daima ön planda tutacak çalışmalara imza atarak sürekli tercih edilme sebebi olmaktadır. Göstermiş olduğu yüksek başarılar neticesinde sürekli büyüme evresinde olan İdevit, her sene çok sayıda personel istihdam etmekte olup, aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça destek olmaktadır.

İdevit İletişim Bilgileri
Adres; Mimar Sinan Mah. Şekerpınar Cad.Çömlek Sok.NO:4/B Tuzla İstanbul

İdevit Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İdevit firmasında kariyer yapabilirsiniz. İdevit insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ