İdefix İş Başvurusu

Türkiye’nin kültüre dayalı ürünlerin satıldığı bir numaralı online alışveriş sitelerinden biri olan İdefix, Türkiye’deki bu alana dayalı ilk online yayın yapan web sitesi olarak kuruluşunu ilan etmiştir. Aynı zaman’da ülkemizin online kitap satışı üzerine bir numaralı en büyük online alışveriş sitesi olan İdefix, yıllardır bu alanda göstermiş olduğu büyük hizmetlerden ötürü sürekli tercih edilen bir marka değerine sahip olmuştur. Yerli ve dünyanın birçok yabancı yerlerine ait yayın evleri ile anlaşması bulunan İdefix kitap okurlarının ve aynı zaman’da öğrencilerin bir numaralı uğrak mekanı olmaktadır. Yıllardır bu alanda göstermiş olduğu büyük başarılar neticesinde herkesin diline dolanan İdefix, kurulduğu günden bu yana hep aynı kaliteli işleyiş sayesinde istikrarlı bir biçimde yoluna devam etmektedir.

İnternet üzerinden projelendirdiği İdefix Sanal Kitap Fuarı 2003 yılında ilki düzenlenen bu organizasyon ile birlikte 11 senelik bir yayın hayatı ile işleyişine başarılı bir şekilde devam etmektedir. Her zaman ilklerin yayıncısı olarak bilinen marka yaklaşık 1.500’den fazla yerli ve yabancı yayın evi ile anlaşmalı olarak 100.000 farklı kitap satışı sergilemektedir. Haftanın her günü %70’e varan kitap indirimleri sunan İdefix, kitap severlerin ve öğrencilerin kendilerine lazım olan ürünleri piyasanın çok daha altında satın alarak sahip olmaktadır. Birçok kişinin istihdam gördüğü İdefix, aynı zaman’da Türkiye ekonomisine de ciddi katkılarda bulunmaktadır.

İdefix İletişim Bilgileri
Adres; Trump Towers Kule 2, Kuştepe Mahallesi Mecidiyeköy Yolu Caddesi No: 12 Kat: 30-31-32 34387 Şişli İstanbul

İdefix Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İdefix firmasında kariyer yapabilirsiniz. İdefix insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Müslüm ışık dedi ki:

    Yok

BİR YORUM YAZ