İdeal Öğrenci Yurtları İş Başvurusu

İdeal Öğrenci Yurtları 1994 yılında ABK Şirketler Grubu tarafından ilk etapta 120 yatak kapasiteli bir yurt olarak kuruluşunu ilan ederek hizmetlerine başlamıştır. Günümüzde yurt alanına dayalı olarak büyük bir unvana sahip olan İdeal Öğrenci Yurtları 22 yıllık hizmetleri neticesinde her geçen sene biraz daha büyüyerek günümüzde 12’si kız, diğer 11’i ise erkek Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu olmak üzere toplam’da 23 farklı şubesiyle hizmetlerini sürdürmektedir. Yıllardır başarılı bir şekilde sürdürdükleri yurt kapsamında binlerce öğrenciye yardımcı olan İdeal Öğrenci Yurtları bu kapsam’da Türkiye’nin en kaliteli ve en popüler sektör işletmeciliğini sürdürmektedir. 1995, 1996, 2000, 2002, 2003, 2007, 2008, 2014 ve 2015 yılında üst üste açtıkları çok sayıda yurt ile birlikte öğrencilere bu kapsamda hizmetlerini sürdürebilir bir çatı altında faaliyetlerini devam ettirmiştir.

Erkek ve kız öğrenci yurtları olmak üzere farklı binalar üzerine inşa edilen yurt binaları birçok ebeveyn tarafından ilgi ile takip edilerek tercih edilmektedir. Yüksek güvenlik önlemleri ve her türlü sorunlara karşın yurt yönetiminin devrede olduğu İdeal Öğrenci Yurtları kurulduğu günden bu yana hep aynı kaliteli işleyişle istikrarlı bir büyüme gerçekleştirmektedir. Türkiye geneline yaygınlaşan marka unvanı sayesinde Türkiye’de hemen herkesin duymuş olduğu bir yapıya sahiptir. İdeal Öğrenci Yurtları bünyesine ait tüm şubelerde yer alan profesyonel yönetim kadrosu sayesinde ebeveynler çocuklarını gönül rahatlığıyla bu çatı altında yaşamlarını sürdürmelerinde karar kılmaktadır. Birçok kişinin de istihdam görmekte olduğu İdeal Öğrenci Yurtları, aynı zamanda ülke ekonomisine de ciddi destekte bulunmaktadır.

İdeal Öğrenci Yurtları İletişim Bilgileri
Adres; Alaaddin Bulvarı Saray İşhanı Kat: 3 / 401 Meram KONYA

İdeal Öğrenci Yurtları Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İdeal Öğrenci Yurtlarında kariyer yapabilirsiniz. İdeal Öğrenci Yurtları insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ