İdeal Market İş Başvurusu

Yıllardır perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren İdeal Market, ilk etapta 400 m2 bir alan üzerine 2005 tarihinde kurullara Türkiye’nin perakende satış alanına yönelik yeniliklerle açılışını gerçekleştirmiş ve günümüzde dev bir hipermarket olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Çekmeköy Bölgesi’nde yer alan arazi üzerine kurulan İdeal Market bölge halkına sunmuş olduğu kaliteli ve ekonomik ürün yelpazesi ile daima ilgi odağı halini almıştır. Kaliteli işleyişi ile bölge halkı tarafından sürekli tercih edilen İdeal Market bu doğrultuda yoğun bir müşteri kitlesine sahip olduğundan ötürü büyüme kararı alarak 2007 senesinde mevcut alışveriş binasına ek olarak 1000 m2 alanlık yeni bir ek bina inşa ederek bölgedeki katma değer miktarını arttırmıştır.

Bu sayede büyük bir yapıya kavuşan İdeal Market daha fazla müşteriye daha rahat bir şekilde ilgi göstererek halka mağaza bünyesinde 15.000’den fazla ambalajlı ürün satışı gerçekleştirmektedir. Hemen her alana dayalı ürünlerin yer aldığı İdeal Market bunların yanı sıra aynı zaman’da meyve ve sebze reyonları da bulunmaktadır. Tüm hizmetleri bununla sınırlı kalmayan İdeal Market’in artan talepler doğrultusunda bünyesinde ayrıca taze balık ve et ürünlerine dayalı reyonlarda açmıştır. Günümüzde dev bir yapı içerisinde bölge halkına gıda sektörüne dayalı hizmetler sunan İdeal market kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite içerisinde sürdürülebilir bir işleyiş göstermiştir. Mağaza bünyesinde birçok kişiye istihdam sağlayan İdeal Market aynı zaman’da ülke ekonomisine de ciddi katkılarda bulunmaktadır.

İdeal Market İletişim Bilgileri
Adres; Çamlık Mahallesi, Teraziler Caddesi, No:1 Sancaktepe / İSTANBUL

İdeal Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İdeal Market’te kariyer yapabilirsiniz. İdeal Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ