İdeal Koleji İş Başvurusu

Yeni nesil öğrencilerin daha iyi eğitim alması ve daha kaliteli ortamlarda ders işlemesi üzerine 1989 yılında Konya/Selçuklu’da kurulan İdeal Koleji faaliyetlerine ilk etapta ilköğretim olarak başlamış olup faaliyetlerini başarılı bir şekilde günümüze kadar sürdürmenin gururunu yaşamaktadır. Kaliteli eğitim ve öğretimin adresi olarak akıllara kazınan İdeal Koleji, günümüzde sadece ilkokul değil aynı zaman’da anaokulu, ortaokul ve Anadolu lisesi olarak ta öğrenci kayıtları alarak başarılı bir şekilde ders görmelerini sağlıyor. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve istikrarlı ilerleyişi sayesinde hızlı bir büyüme evresine giren İdeal Koleji, günümüz eğitim şemasında Türkiye’nin önde gelen en kaliteli kolejleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

İdeal Koleji Atatürk ilkelerine ve çağdaş dünya eğitimine uygun müfredatlarda sunmuş olduğu kaliteli hizmetler neticesinde Konya dahil olmak üzere birçok yakın çevre ilden bile ebeveynlerin başlıca tercihi arasında yer almakta. 27 yıla aşkın eğitim üzerine vermiş olduklarını başarılı faaliyetlerle kolej alanında büyük bir yer edinen İdeal Koleji sistematik ve öğrencilere farklı bir ders metodu ile öğrenmelerini kolaylaştırdığı gibi aynı zaman’da bünyesinde yer alan sosyal faaliyetlere dayalı alanlar ile sadece ders işleme değil bu duruma bağlı kalarak kendilerinin derslere daha iyi adapte olmaları için birçok farklı aktiviteleri kendilerine sunmaktadır. Birçok öğretmen ve diğer alanlara yönelik personel kadrosu ile dev bir kolej bünyesine sahip olan İdeal Koleji, aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça destek veren bir marka olmaktadır.

İdeal Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Badem Sokak No:3 Selçuklu / Konya

İdeal Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İdeal Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. İdeal Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ