İdeal Hastanesi İş Başvurusu

Özel İdeal Hastanesi 2010 yılında Gaziosmanpaşa semtinde sağlık alanına dayalı hizmetlerini başlatarak ileri teknoloji cihazlar ve modern mimari yapısı ile birlikte faaliyetlerini günümüze kadar büyük bir azim ve profesyonellikle sürdürmeye devam etmektedir. İstanbul’un en güzel ilçelerinden birine kurulan özel hastane bünyesi toplam’da 48.000 m2 alan üzerine kurulu dev bir sağlık tesisi olarak inşa edilmiş olup, aynı zaman’da büyük bahçesi ve yaşam alanları ile hastaların oldukça ilgisini çekmiştir. Alışılmış hastanelerin aksine daha büyük bir yapı içerisinde ve ferah bir ortamda sürdürülen muayene ve diğer sağlığa dayalı olan işlemler hastaların daha steril ve daha konforlu bir alanda sağlık hizmetinden faydalanmasını sağlamıştır.

Büyüm bir kapalı alana kurulan Özel İdeal Hastanesi 638 hasta yatağı kapasitesi ile yıllık bazda binlerce insana bu alanda hizmet sunarken sadece hastane görevi olarak değil aynı zaman’da poliklinik alanında da bünyesinde barındırdığı alanında uzman ve tecrübeli doktor kadrosuyla sürdürülebilir bir hizmet akışı sunmaya devam etmektedir. Fizik tedavi, hastane radyoloji servisi, klinik laboratuarları, patoloji laboratuarları ve rehabilitasyon üniteleri gibi daha birçok farklı branşta alana ve özel bölümlere sahip olan hastane bünyesi son teknoloji tıbbi cihazları bina içerisinde barındırarak hastaların daha kaliteli bir biçimde sağlık hizmetlerinden faydalanmasını sağlamaktadır. İçerisinde yer alan kafeterya, seminer salonları, konferans salonları ve yemekhaneleri ile hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Yılın belirli dönemlerinde farklı alanlara dayalı sürekli personel istihdam etmektedir.

İdeal Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Talatpaşa Bulvarı Begonyalı Sok. No: 7/9 Bahçelievler, İstanbul

İdeal Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İdeal Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. İdeal Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Merve dedi ki:

    Yeni üniversite öğrencisiyim muhasebe vergi uygulamaları bölümü bitirdim kendimi geliştirmek için is arıyorum meslek dışında kendimi geliştirmek icin de kendi bölümün dışı bir is yapabilirim pratik yapıya sahibim

  2. şakir ceylan dedi ki:

    ödemiş devlet hastanesinde calışmak istiyorum tlm 05063853719 acil iş ihtiyacım var

BİR YORUM YAZ