iDATA İş Başvurusu

1998 senesinde vize işlemlerinin daha kolay ve daha kısa sürede tamamlanması adına dijital bir adım atılan sektörde başta Almanya ve İtalya konsolosluğunun desteklemesi doğrultusunda kurulan iData, günümüz Türkiye’sindeki tüm vize başvuru işlemlerinin kabulü ve değerlendirilmesi üzerine başlıca destek hizmetlerini veren bir kurum olarak işleyişlerine devam etmektedir. Almanya veya İtalya’ya tatil, iş, öğrenci veya başka bir sıfatla gitmek isteyen kişilerin artık konsolosluklar üzerinden değil iData servislerinden randevu alarak gerekli evraklar ile başvurularını bu kurum üzerinden kolaylıkla gerçekleştirmektedirler. Alanında uzman ve bilgili insanların oluştuğu servis binalarında tüm seyahat etmek isteyen kişilerin dosyaları ile yakinen ilgilenen personel kadrosu bu doğrultuda vize işlemlerini hızlı bir şekilde işleme koyarak başvuru işlemlerinin daha kolay ve daha hızlı geçmesini sağlamaktadır.

Geliştirilmiş özel sistemi sayesinde internet üzerinden online olarak yapılan başvuru aşamalarında sizlere sunulan bilgilerin girilmesi ve akabinde tekrar sizden istenilen evrak ve belge türü isteklerin yerine getirilerek randevu verilmektedir. Randevu tarih ve saat aralığında olup, tüm detaylarıyla vize işlemlerinizi size gerek kalmadan hazırlayarak konsolosluğa hızlıca sunmaktadırlar. Online işlem merkezi üzerinden Türkçe, Almanca, İtalyanca ve İngilizce dilleri üzeriden başvuru seçenekleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra İstanbul ve İzmir üzerinde çok sayıda yer alan ofislerin bulunması insanların toplu taşıma ve benzeri araçlarla kolay ulaşılabilen mesafelerde yer almaktadır.

iDATA İletişim Bilgileri
Adres; İnönü Mah. Cumhuriyet Cad. No:123 Giriş Kat Harbiye Şişli – İstanbul

iDATA Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda iDATA firmasında kariyer yapabilirsiniz. iDATA insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ