İDAŞ İş Başvurusu

Ülkemizdeki yatak sanayisinin yetersizliği üzerine projelendirilerek 1965 yılında yaylı yatak sanayisi üzerine kuruluşunu ilan eden İstanbul Döşeme Sanayi Anonim Şirketi (İDAŞ), ilk kurulduğu vakit 18 ortaklı 2.000.000 TL değerindeki sermaye gücüyle kurularak faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşunun ilk etabında ülkemizde yeni bir oluşum olan otomotiv sanayisi üzerine metal koltuk arkası üretimleri gerçekleştiren İDAŞ, geleceğine parlak bakınan yatak ve mobilya sanayisi üzerine yatak konstrüksiyon ürünleri üretimine başlamıştır. Profesyonel bir yapı içerisinde ilk üretimlerine 1967 yılında başlayan İDAŞ, buna takriben 1968 yılında ise ülkemizde bir ilki gerçekleştirerek ilk yaylı yatak üretimlerine başlayarak günümüze kadar sürdürülebilen bir çalışma potansiyeli göstermiştir.

İlk etapta başlangıç olarak günlük üretim hacmi 10 adet yaylı yatak olan İDAŞ’ın gün geçtikçe üretim kapasitesini genişleterek hızlı bir gelişim sağlamış olup, günümüzde tek vardiya içerisinde sadece 1.500 adet üretim kapasitesine ulaşmıştır. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve işleyiş performansı ile insan hayatını kolaylaştıran ve rahatlatan konforlu ürün üretimlerini faaliyetlerini sürdüren İDAŞ, büyük bir marka değerine ulaşarak ülkenin dört bir yanına ürünlerini piyasaya sürmüştür. Aynı zaman’da birçok dünya ülkesine de ihracatlar sergileyen İDAŞ, bu doğrultuda büyük bir kapasiteye ulaşmış olup bünyesinde birçok kişiye istihdam sağlayarak aynı zaman’da ülke ekonomisine de ciddi katkılarda bulunan dev ve öncü bir marka olarak piyasada yer almaya devam etmektedir.

İDAŞ İletişim Bilgileri
Adres; Defterdar Mh. Otakcılar Cd. No:80 Kar Plaza Kat:1 33. Bölüm 34050 Eyüp / İSTANBUL

İDAŞ Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İDAŞ firmasında kariyer yapabilirsiniz. İDAŞ insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ