İd İletişim İş Başvurusu

İd İletişim ülkemize yeni starlar yaratmak adına 2002 senesinde kurulmuş, Türkiye’de bulunan birçok sinema, dizi ve tiyatro alanlarına yönelik faaliyet gösteren eğlence sektörlerine sanatçı temini ve buna dayalı olarak aynı zaman’da basın ilişkileri ajanslığı olarak faaliyetlerini günümüze kadar sürdürmeye devam etmiştir. Ülkemizde yayına giren ve bu yayınlar içerisinde herkesin sevgilisi olan birçok ünlü ismin ortaya çıkarılmasından, aynı zaman’da kendilerine ve birçok ünlü isme menajerlik yapan firma başarılı bir şekilde işleyişlerine devam ederek yeni yüzleri ekranlara getirip insanların daha farklı ve daha kaliteli kişilerle karşı karşıya gelmesini sağlamakta. Hizmetleri doğrultusunda tamamı eğitim almış ve bu alana dayalı insanların daha verimli çalışması adına tüm gücünü seferber eden firma günümüzde büyük bir potansiyel ile faaliyetlerini sürdürmeye devam etmekte.

Web sitelerinde yer alan portföylerindeki yüzlerce ünlü yüzün menajerliğini yapan İd İletişim, aynı zaman’da bu kişilerin ve kapsamı dışında birçok kişinin basın ilişkileri ve sosyal medya danışmalığını da üstlenerek tüm işleyişlerine farklı bir boyut kazandırıp kaliteli hizmetler sunmaktadır. Günümüzde Televizyon diziler ve sinema için halen faaliyetlerine renk katan marka ülkenin bu sektöre dayalı olarak en yüksek performans sergileyen ve aynı zaman’da ekranlara yeni yüzler kazandıran lider bir konumda yer almaktadır. Kurulduğu günden bu yana sektöründe liderlik vasfını yitirmeyen İd İletişim çok sayıda kişiye istihdam sağlayarak aynı zaman’da ülke ekonomisine de destek olan bir firmadır.

İd İletişim İletişim Bilgileri
Adres; No:5 Beşiktaş, Safran Sk (11. Aralık Sk.) İstanbul

İd İletişim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İd İletişim firmasında kariyer yapabilirsiniz. İd İletişim insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ