İAR İş Başvurusu

1995 yılı itibariyle Ömer Halaç tarafından kurulan Halaç Kuyumculuk, altın sektöründe yarım yüzyıllık bir deneyimin sonucudur. Altın rafinasyon işlemi gerçekleştiren Halaç kuyumculuk, kısa bir süre içerisinde Kapalıçarşı altın piyasasında sağladığı güvenle altın rafinerileri arasında saygın bir yer edinmeyi başarmıştır. Halaç Kuyumculuk, 1996 yılında Hazine Müsteşarlığı ve İstanbul Altın Borsası katkılarıyla kurulan İstanbul Altın Rafinerisiyle 2002 yılı itibariyle birleşme kararı aldı. Söz konusu birleşmeyle gücünü arttıran İstanbul Altın Rafinerisi Anonim Şirketi (İAR), o tarihten bu zamana gösterdiği gelişim ve piyasada sağlamış olduğu güvenle altın sektöründe kendini ispat etmiş, sektörün lider firmasıdır. İAR dönem içerisinde rafinasyon işleminin dışında Gram altın üretimini dünyada ilk kez başlatarak sektöre öncülük etmiştir. Bununla beraber firma, dış ticaret, döviz ticareti gibi hizmet alanlarında aktif bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

IAR grubuna ait şirketlerin Türkiye’de ve dünyanın değişik yerlerinde geri dönüşüm/bertaraf çalışmaları, maden araştırma faaliyetleri, madencilik, inşaat ve tarım gibi sektörlere yatırımları bulunmaktadır. İAR vizyonunu, yüksek standartlar sunan, güvenilir, özverili, sorumlu ve yenilikçi yapısı ile Türkiye’de ve iş yaptığı dünyanın değişik yerlerinde değerli metal ticareti ve rafinasyonu konusunda her zaman doğru adres olmak olarak belirlemiştir. İAR misyonunu, disiplinli bir takım çalışması yürütüp, uluslararası ve ulusal standartlara uyumlu, gelişime ve değişime açık, ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sektöründe saygın, lider, yönlendirici ve çevreye duyarlı konumunu sürdürmek olarak belirlemiştir.

İAR İletişim Bilgileri
Adres; Kapalıçarşı Molla Fenari Mah. Aynacılar Sokak No: 18 Eminönü – İstanbul

İAR Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İAR firmasında kariyer yapabilirsiniz. İAR insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ