Havaş İş Başvurusu ve Personel Alımı 2022

Bugün sizlere Havaş hakkında önemli bilgiler verip kariyer olanaklarından bahsedeceğiz. Havaş resmi insan kaynakları sayfasında online iş başvuru formu yer almaktadır. Bu form üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere haberimizin alt kısmında vermiş olduğumuz linklere tıklayarak Havaş kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Havaş insan kaynakları sayfasında İK Vizyonu, Personel Seçimi, Eğitim Yönetimi, Performans Yönetimi, Kariyer Yönetimi ve açık iş pozisyonlarının yer aldığı iş ilanları bulunmaktadır. Bu sayfa üzerinden çalışma şartlarını, personel maaşlarını ve diğer bilgileri öğrenebilirsiniz. Sizlere öncelikle Havaş hakkında genel bilgiler sunalım.

Havaş Hakkında; Havaş şirketi Türk Hava yolları bünyesinde 1958 senesinde kurulan Usaş A.Ş.’nin günümüzde 2 ye ayrılmış şirketlerinden bir tanesidir. 1987 senesin Usaş A.Ş.’nin yer hizmetlerini yerine getirmek için Havaş kurulmuş uçak ikram hizmetleri yine Usaş A.Ş. tarafından sağlanmaya devam edilmektedir.

Özelleştirme kapsamında Havaş çeşitli şirketlerin bünyesinde bulunduktan sonra 2007 senesinde TAV Havalimanları Holding tarafından %100 hissesi alınmış ve faaliyetlerine bu şirket bünyesinde devam etmektedir.

Havaş hizmet ve ekipman kalitesiyle sektörün lider yerli ve yabancı havayolu şirketlerine Türkiye’nin dört yanında bulunan 25 havalimanında hizmetlerde bulunmaktadır.

İşini sürekli geliştirmeyi hedefleyen Havaş Airport Services Association ve IATA Ground Handling Council gibi öncü birliklere üye olmuştur.

Havaş ana faaliyet alanı olan yer hizmetlerinin yanı sıra otobüs hizmetleri ile kargo ve antrepo hizmetleri de vermektedir.

Havaş prensipler edinmiş ve uygulayan bir kurumdur. Temel prensipleri arasında işini en özenli şekilde profesyonellikle yapmak , verilen hizmetlerin güvenilir olması , şeffaflık ,dürüstlük , adil tutum , dinamizm , ekip çalışması ve müşteri memnuniyeti önde gelmektedir.

Havaş yer hizmetleri alanında Türkiye’de lider dünyada da ana oyunculardan olmayı hedeflemektedir.

Kariyer Olanakları; Havaş çalışmaları gereği çeşitli personel ihtiyaçları duymaktadır. Sezonluk işçi , haraket memuru , işçi ve yolcu hizmetleri memuru bu ihtiyaçlardan bazılarıdır.

Personel seçimi kriterleri her çalışma alanı için farklıdır. Ayrıca part-time iş imkanı ve staj çalışmaları da kurumun sunduğu iş imkanlarındandır.Bunların dışında kurum oluşan açık pozisyonları için münferit alımlar yapılmaktadır.

Havaş göreve başlayan tüm personellerine iş gelişimlerini artıracak eğitimler vermektedir. Şirket verimliliğini artırmaya yönelik performans değerlendirmeleri neticesinde kariyer yollarını açmaktadır. Şirket içi organizasyonunu sürekli güçlendirmeyi hedefleyen Havaş en değerli öz kaynağı olan çalışanlarıyla bu amacına ulaşmak istemektedir.

Havaş İletişim Bilgileri
Adres; TAV Yönetim Binası / İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali (A Kapısı-VIP yanı) 34149, Yeşilköy / İstanbul

Havaş Kariyer Olanakları
Havaş iş olanakları hakkında daha fazla bilgi ve online iş başvurusu için resmi kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Firat dedi ki:

    İs kariyer olarak iş bakıyorum

BİR YORUM YAZ